Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » BioTechUSA ultra loss dobozára...

BioTechUSA ultra loss dobozára 30g-hoz 300ml vizet írnak. Lehet hígabbra csinálni? Vagy kevesebb porral?

Figyelt kérdés

2017. jan. 3. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmit nem befolyásol, ha hígabb vagy sűrűbb, csináld úgy, ahogy neked jó.

Én ennék is mellé valamit, hogy jól is lakjam, de ez a te döntésed.

2017. jan. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is Ultra Loss-t fogyasztottam a diétám kiegészítőjeként, aztán ajánlottak az üzletben egy másik, jobb terméket. Hasonlítsd össze a kettőt, és ha úgy látod, cseréld le az Ultra Loss-t erre:

[link]

2017. jan. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, és hogy a kérdésre is válaszoljak, úgy kevered, ahogy neked jó. Lehet a 300ml-hez 25g a por, vagy még kevesebb, kevesebb folyadékkal, ahogy neked jobban tetszik. Az Iso Whey-ből 25 g egy adag 200 ml vízhez. Én gyakran csak 20g-t keverek hozzá, vagy a víz mennyiségét növelem. Nem olyan tömény, de attól még jó, és hát a fehérje mennyisége attól még megmarad.
2017. jan. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 FRICZY válasza:

Nem akarom megbántani a jó módjukban ilyenhez folyamodó emberek lelki világát, de ez csak egy általános iskolás kémia tudást igénylő "probléma".

A 30g/300ml (szerintem) egy átlag, de inkább vedd minimumnak. Ha több folyadékba teszel 30g-ot, azzal az oldat hígabb lesz, de a 30g cucc benne lesz, ez nem baj, még jobban feloldódik. Ezzel együtt ha 300ml-hez kevesebb mint 30g port teszel szintén nem baj. Ha fordítva csinálnád, az már lehet gond, mert valószínű a 30g-hoz a 300ml-nél kevesebb folyadék viszont kevés, így nem oldódik fel rendesen a por, és a pohár alján leülepedhet, így azt nem iszod meg.

Persze ez az egész akkor nem igaz, ha a víz nem mint oldószer, hanem valamilyen kémiai kölcsönhatásban résztvevő anyag a porral együtt egy új vegyületet eredményez, akkor csak ezt az arányt kell tartani. De erre (remélhetőleg) nagyon kis esély van :).

2017. jan. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
# 4-es, szerintem ezzel mindenki tisztában van. A kérdező bizonyára túl töménynek találta a shake-et, és ezért adna hozzá az egyikhez, vagy venne el a másikból.
2017. jan. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
Nem lehet, ha hígabbra kevered, akkor már hizlalni fog.
2017. jan. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!