Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valaki ajánlana valami jó...

Valaki ajánlana valami jó fogyós teát, de nem túl drágát?

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne az ilyen teáktól várj csodát.Inkább menj el mozogni valamit.Nem beszólni akarok.Én a szűztea kapszulát szedtem.Nem fogyókúrás szempontból.Csak ugye azt is szokták szedni fogyasztónak.Egy dekát nem fogytam tőle, csak jobb lett az emésztésem.
2010. máj. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Fogyós tea nincs, ezek a teák izgatják a bélbolyhokat, amitől hasmenésed lesz, ettől nem fognak felszívódni a tápanyagok. Ennek az lesz a következménye, hogy felborul a vízháztartásod, rengeteg hiánytüneted lesz, mivel sem a vitaminok, sem az ásványi anyagok nem jutnak el a sejtekbe. Ha pedig sokáig van valakinek hasmenése, akkor a bélbolyhok végleg eltűnhetnek, ami miatt a tea ivásának abbahagyása után egyfolytában székrekedésed lesz, a belek begyulladhatnak, és vissza is fogsz hízni...


Ha ezt szeretnéd akkor hajrá!


Doki

2010. máj. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
igyál zödteát, az égeti a zsírt, de ne így akarj fogyni, hidd el, nem fog menni, max fogyi mellett segíthet picit
2010. máj. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sportolok is,meg diétázom is,de étvágy csökkentés miatt szeretnék ilyet inni,nem fosni akarok tőle,már bocsi a kifejezésért,hanem valami egészségeset szeretnék inni,nem mindig vizet
2010. máj. 10. 16:11
 5/8 A kérdező kommentje:
az aloe herbal blossom teát ittam,de most elfogyott és szeretnék kipróbálni egy másikat,ez amit ittam nagyon bevállt,de most nincs módomban megrendelni
2010. máj. 10. 16:12
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor igyál bármilyen zöldteát.
2010. máj. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A 150 forintos tesco zöld tea is teljesen megfelel, én mindig azt iszom.

A szűztea kapszula nagyon veszélyes :)

2010. máj. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Zöld tea! Min. napi 4 csészével! (cukor nélkül)

Ne hagyd magad megvezetni! Zsírégető, + egészséges!

2010. máj. 18. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!