Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tudnátok ajánlani valami...

Tudnátok ajánlani valami teát, kapszulát ami tényleg hatásos?

Figyelt kérdés
Jelenleg -20kgnál járok, nagyon odafigyelek mikor miből és mennyit eszek. Elkezdtem apránként mozogni és fokozatosan emelem,de egyszerűen megállt a fogyás. Most 2,5-3 hete egy gramm nem ment le rólam. Próbáltam hogy szigorítottam az eddigi rendszeren de semmi. Máshol olvastam, hogy egy csalós napot kell tartani utána beindul de egyszerűen semmi. Eddig úgy voltam vele nem kellenek ilyen vackok menni fog nélküle, de most jutottam el idáig, hogy hátha van valami ami egy kicsit rásegítene, hogy újra elinduljon a fogyás. Még 10 kg van hátra jó lenne megszabadulni tőle.
2017. márc. 16. 08:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Magas súlyból fogyni is könnyebb... minél közelebb vagy az ideális testsúlyodhoz, annál nehezebben és lasabban fog menni...

Ezek szerint, ha 20kgot leadtál valamit jól csinállsz... kezdj el szépen rendszeresen sportolni és szoktasd magad hozzá, hogy ez már az életed része ne pedig egy teher legyen... továbbiakban pedig ne ezen görcsölj... ha jól kajálsz és rendszeresen mozogsz, a teated szépen lassan át fog alakuli... de siettetni semmivel nem tudod.

Nincsenek csodatabletták sem csodateák csak egy kamu ipar ami nagyon jól megél az elkeseredett emberek nyomorán.

2017. márc. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Persze tudom jól hogy eleinte könnyebben megy le, és örülök is annak, hogy 96 helyett most 75-76ot mutat a mérleg. Csak az keserít el hogy már hetek óta megállt a cél 63-65kg lenne, de most úgy érzem, hogy soha nem érem el.
2017. márc. 16. 08:55
 3/9 anonim ***** válasza:
2017. márc. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha lenne ilyen, nem lenne kövér ember.
2017. márc. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Hány kalóriát "eszel" jelenleg?

Mennyit mozogsz? -milyen mozgás, milyen intenzitással, milyen időtartamban?


Nagyon sok fogyókúrás műsort néztem végig, engem is érdekel a téma. És ezekben a műsorokban a nagyobb súlyból (100-110 kg) való fogyás rendre megállt úgy 70-85 kg között (kinek hogyan -egyénenként változó). Ilyenkor még keményebb diétát és intenzívebb mozgást javasoltak, hogy a fogyás ismét beinduljon.

Igazából csodaszerek nincsenek.

Maximum anyagcserét kéne felpörgetni. Kisebb adagokat enni, napi többször. Esetleg zöld teát inni. Hallottam olyat, akinek a folyékony L-karnitin jött be, bár ez inkább placebó.


Szóval ennyit tudsz tenni...

2017. márc. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Napi 1100-1300 között szoktam enni, ahogy éppen kijön ebbe benne van a 2 kávém is tejjel édesítővel. Mentes vizet iszok vagy ízesítettet ami zero, de nagyon megnézem mi van benne 3-4liter folyadék megvan naponta. Natúr joghurt, sovány túró,sajt,hús rengeteg zöldség kivéve krumpli, kukorica, bab. Gyümölcsnél is odafigyelek, mert ugye azokba is ott a cukor. Lisztet, kenyeret, rizst, tésztát teljesen mellőzöm se teljeskiörlesű se szénhidrát csökkentett. Cukrot is amennyire lehetséges kerülöm ugye a gyümölcsbe benne van illetve nagyon sok dologba benne van ami a címkék bogarászása közbe kiderül és mindig olyat választok amibe minimális van.

Heti 3-4x tornázok itthon, hogy kicsit feszesedjek illetve egy kis izom nem árt. Eljárok kocogni is, mindig a lépcsőt választom a lift helyett ami nálam nagy szó. Illetve munkába biciklivel kezdtem el járni az eddigi buszozás helyett.

Nem tudom mi az amit rosszul csinálok, mert most nagyon leállt a fogyás. Hiába fogytam ennyit csak annyit veszek észre, hogy kisebb ruhák kellenek és a mérleg kevesebbet mutat, a tükörbe pont ugyanazt látom mint ezelőtt :(

2017. márc. 16. 11:08
 7/9 A kérdező kommentje:
Kisebb adagokban eszek napi 4-5x attól függ hogy sikerül elosztani a kezdetektől így csinálom.
2017. márc. 16. 11:10
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a mozgáshoz hozzászokott a szervezeted/tested, főleg ha mondjuk mindig ugyanazokat a mozgástípusokat csinálod. Ezen kellene változtatnod, és elkezdened egy teljesen más mozgásfajtát, vagy az eddigi mozgást emelni, pl ha eddig 5 km-t futottál, akkor próbáld meg emelni a távot, vagy hogy gyorsabban futod le ezt a távot..ilyesmikre gondolok. Többet biciklizni, az otthoni gyakorlatok számát megemelni, vagy súllyal dolgozni.

Ha belegondolsz a hétköznapokban is már ha csak a fizikai munkára gondolunk, ha adott egy munkakör ahol menni kell egész nap, cipekedni, ládákat emelni, guggolni közben, akkor aki eddig nem végzett ilyet számíthat fogyásra már csak ezáltal is. Lead mondjuk 5 kg-ot az első 1-2 hónapban, de aztán hozzászokik a napi rutinhoz és nem fog tovább fogyni. :)

2017. márc. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fitnesz ipar töléletesen félrevezetett téged is.. félsz a szénhidráttól mint a tűztől... a végletekig csökkented a bevitelét... a napi kalória adagod alapján éppen minőségi éhezel...

A szervezeted beállt szépen raktárazásra.. nem lepődnék meg akkor sem, ha azt mondanád fárdatnak érzed magadat egyfolytában...

2017. márc. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!