Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valaki próbálta már a HillVita...

Valaki próbálta már a HillVital Tea Silk - fogyasztó, karcsúsító teáját? Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sajnos ülő munkát végzem, ráadásul 2 műszakban dolgozom. Időm és pénzem sincs igazán konditerembe elmenni. Igyekszek odafigyelni az étkezésemre, a szénhidrátok minimálisra csökkentettem. Többször, keveset eszek. Sok folyadékot, vizet iszom.

Az anyagcserém sem az igazi, ebből is gondolom, hogy nem indul meg a fogyás.

Nemrég találtam rá véletlenül facebookon erre a termékre, de tanácstalan vagyok, megéri-e?

156 cm vagyok és kb 57 kiló, szóval volna mit ledobnom.

NEM CSODÁRA VÁROK. De valami jótékony hatása talán van..

Mit gondoltok?


N/28


Előre is köszönöm!!!



2017. márc. 25. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem csodát vársz , de előtte megkérdezed, hogy fogyhatsz-e tea szürcsölgetéstől. Értem.
2017. márc. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"De valami jótékony hatása talán van.."


OLVASS IS A SOROK KÖZT! :D

2017. márc. 25. 19:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs pénzed konditeremre-tornázz otthon, járj el futni a szabadba.

Egy teától max többet fogsz pisilni, de a lerakódott zsírpárnákra nem fog hatni.

2017. márc. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 mi a fene válasza:
Ezek a fogyasztó löttyök az én idegrendszeremet teljesen kikészitették, úgyhogy abbahagytam.Nem ajánlom.
2017. márc. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A 8 összetevőből 2 hashajtó, 6 vizelethajtó. Arra jó, hogy kihajtja a felesleges vizet, ( mondjuk arra a 200 ft-os csalántea is megfelel), meg kiüríti a beleket, és voalá, fogysz 3-4-5 kg-ot, de utána semmit. És amint abbahagyod, visszajön, amit leadtál.
2017. ápr. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!