Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Animal Cuts. Vélemények,...

Animal Cuts. Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

30 éves nő vagyok, fogyni akarok és minimálisan szálkásodni. Ajánlanátok? Van, aki esetleg használta?

Természetesen nem keveset mozgok és ésszerűen eszem, de nem koplalok. 10 kg + van rajtam - szülés után.

Köszi


2010. máj. 27. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:

A legdrágább vízhajtó.

Az Animal termékek jók általában, csak nem magyar pénztárcához igazították az árukat.

A Cuts fő hatása a felesleges víz kihajtása, erre sokkal olcsóbb és hatékonyabb termékek vannak.

Az egyetlen legális hatóanyag, amit nyugodt szívvel ajánlok, az a Yohimbine tartalmú étrendkiegészítők.

(pl. Alfa-burn, ReForm, Adipokill)

A Cuts-ban nincsen Yohime kivonat.

2010. máj. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ami még jónak tűnik az a: Cuts II és az XS super fatburner!
2010. máj. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor most melyiket vegyem meg, ha elsősorban fogyni szeretnék? Nagy a választék, nem tudom mi alapján döntsek.
2010. máj. 27. 23:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Én Alfa-burn -öt vennék, az tiszta yohimbine kivonat.

A többi parasztvakítás.


[link]

2010. máj. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Az Animal Cuts, egy igen jó igen összetett (nem csak vízhajtó!!!) fogyasztó tápkieg. Drága?! Miért mi olcsó? Talán a Lipo6, vagy a Mitotropin? Ezek összetett, több hatóanyagot taralmazó szerek. Az Animal már 28 éve amcsiban kapható. Biztos, hogy jó lehet, ha eddig kibirta:-) Minden súlycsökkentés alapja amúgy is a mozgás, a szénhidrát bevitel csökkentése, megfelelő táplálkozás. Sokan mozgás nélkül, cola, és pizza zabálása mellett várják a titkos szereket. Sajnos.

Itt van pár fogyasztószer, ha valaki ésszel csinálja:

[link]

2010. jún. 14. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Az Animal Cuts jó de kúra szerűen kell használni. Az én tanácsom, hogy szedd 21 napig (42 tasak) hagyj ki 2-3 hetet, majd ismét 21 napig...és akkor jó lesz...Persze kis diéta és legalább napi 30 perc gyaloglás nem ártana.

Itt van leírás a termékről, sőt sztem elég jó árban is van:

[link]

2010. jún. 15. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Még egy brutálisan jó égető:

Az ára pedig égetően jó!

[link]

2010. jún. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!