Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Pécsett nem tudom felíratni a...

Szivis kérdése:

Pécsett nem tudom felíratni a Regenon étvágycsökkentő kapszulát, mert nincs törzskönyvezve itthon. A Pharmafutár behozná, ha lenne receptem. Van valakinek ötlete melyik orvosnál próbálkozzak? Igy az eredetit vehetném meg.

Figyelt kérdés
2018. jan. 13. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Azt most félreteszem, hogy személy szerint pénzkidobásnak tartom az ilyen és ehhez hasonló placebókat. Csak a mellette betartott diéta és mozgás miatt fogysz, nem pedig a "csodaszertől"! De ez most mindegy!


Regenorral miért orvosnál próbálkozol? Normális orvos soha nem fogja felírni neked! Egyébként meg, ha jól tudom, akkor ez egy magyar termék, szóval nem hiszem, hogy bárki/bármi "behozná" neked külföldről!


Ha az eredetit akarod megvenni, akkor rendeld meg a hivatalos oldaláról, az a legbiztosabb módja! Egyébként meg orvosoknál ne is próbálkozz, ez kb olyan, mintha palackozott ásványvizet próbálnál feliratni vényre egy orvossal!

2018. márc. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem a regenort, hanem regenon nevű tablettát keresek. Osztrák és német gyógyszertárban kapható receptre. Itthon nem törzskönyves még.Diéta és mozgás mellett sem fogyok.
2018. ápr. 7. 00:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Senki nem fogja neked felírni, mert a hatóanyaga illegális drog.


Szeretném megtudni, milyen mellékhatásai lehetnek a Regenon 25 mg kapszulának, ugyanis sokan esküsznek rá, hogy ezzel tuti le lehet fogyni.

Kérem, írja meg mi az igazság!


A Regenon is az amphetaminhoz hasonló szimpatomimetikus amin (amfepramon). Izgatja a központi idegrendszert, ami a szívfrekvencia és a vérnyomás emelkedését is eredményezi. Egy mesterséges stressz reakciót hoz létre. Csak 30 feletti BMI esetén, és csak a fogyókúra bevezetéséhez ajánlják a használatát, mert néhány hét elteltével csökken a hatása. Ezen fogyókúrák alaptétele is az evési szokások megváltoztatása, a kalóriabevitel drasztikus csökkentése, valamint a diéta pontos betartása a szer elhagyása után is. Mellékhatásképpen az említett pulzusszám- és vérnyomás emelkedésen kívül mellkasi fájdalom, eszméletvesztés, légzészavar, teljesítmény-csökkenés léphet fel. Nehézzé vagy fájdalmassá válhat a vizelés, de depressziót, súlyos zavartságot is okozhat (például a szert szedő egyén azt hiszi, hogy figyelik, vagy hallucinál, stb.). Láz, szabálytalan vérzés jelentkezhet (főképp, amikor diethylpropiont is tartalmaz a fogyasztószer), tudatosan nem befolyásolható izgatottság, zsibbadás, csalánkiütések is kísérhetik a szer szedését. Végül is csak szemlélet kérdése, hogy az említett hatóanyag fogyasztó- vagy kábítószernek minősül-e. 2001 és 2003 között ki is vonták a forgalomból.

2018. ápr. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Itt még van néhány horror sztori a szerröl, ajánlom olvasásra: [link]


Az a baj, hogy ez nem csak etvágycsökkentö, hanem sok komoly mellékhatása is van, amiről gondolom nem tudsz.

2018. ápr. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De, pont hogy orvos irja fel,imt nekem..
2020. máj. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!