Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Xls medical tabletta vélemények?

Asd4asd123 kérdése:

Xls medical tabletta vélemények?

Figyelt kérdés
Szedi valaki ezt a zsírmegkötő tablettát? Mennyire vált be? Valami tapasztalatok vele kapcsolatban?

#gyógyszer #zsírégető #XLS Medical #xls medical tabletta
2018. nov. 19. 18:37
 1/6 anonim válasza:
84%

A vezetést szerintem nem befolyásolja, szóval szedheted, de kérdezd meg az orvosod.


(Ha már közlekedés kategória)

2018. nov. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Felesleges pènzkidobás. Vegyèl az árából inkább valami zöldsèget.

Iktasd ki a cukrot amennyire tudod, meg a fehèr lisztes dolgokat. Kezdetnek.. Èn nemrèg kezdtem egèszsègesebben ètkezni, mèg csak tanulom..De már most mintha kicserèltek volna. Ma már ha bemegyek egy boltba elcsodálkozom, hogy tudtam eddig ennyi szemetet megenni. Ès ha belegondolok lehet picit drágabb de hosszútávon sokkal kifizetődőbb. Ha gondolod szívesen segítek.

2018. nov. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mari53 válasza:
Ha szépen megkérlek nekem is tudnál segíteni, hogy valahogy le tudjak fogyni.Én is azon az úton indultam el, amit Te írtál, a cukrot teljesen kiiktattam és a fehér lisztből készült dolgokat. Egy darabig ment is a fogyás, de aztán leállt és most már akár mit csinálok nem tudok fogyni, pedig még kellene kb 8-10 kg. Köszönöm a segítséget előre is.
2019. jan. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
90%
3 hónapja kezdtem szedni, eleinte hasmenést okozott. Étrendemen nem változtattam, bár étvágyam csökkent. 1 hónap alatt 8kg ment le, második hónapban csak 3kg. El is keseredtem, úgy voltam vele, beszedem még a maradékot aztán nem veszek többet. De beindult a fogyás, már -22kg és naponta csökken kb 10-20dkg. A célom még 10kg, utána nekiállok sportolni, és egészségesebb ételeket fogyasztani, hogy megtarthassam az élert súlyt.
2019. jan. 14. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1 éve nem fogyasztok cukrot (pontosabban hozáadott cukrot), heti 3-szor sportolok 40-60 percet, valamint ha van lehetőség kisebb mozgásra barátokkal, akkor kapok az alkalmon. Lefogytam 10 kilót összesen, sokan mondták, hogy szép eredmény, de igazából nagyon csalódott voltam, mert kevesebbet eszem, és többet sportolok, mint a nálam 20 kilóval könnyebbek. 1 hónapja elkezdtem szedni (mellette természetesen mindent folytattam, amit eddig) és 5 kilótól megszabadultam. Eddig működik, de 1 hónap semmit sem árul el. Azért írom le ide, mert én is nehezen találtam véleményt, ami támogatná, és talán segítek ezzel.

(Xls medical strength-et használom, nem a simát, és nekem nem volt hasmenésem, de sok helyen írták, szóval valószínűleg van benne valami.)

2019. márc. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kata969 válasza:
Sziasztok! Látom, hogy nem olyan régen írtatok ide... Most gondolkodom ezen a tablettán, de csak nagyon minimális véleményt találtam. Ha esetleg olvassátok, írjátok már meg legyetek szívesek, hogy azóta további súlyvesztés történt-e? Nekem ez a fránya változókori +10-es problémám van és írtóra ragaszkodik hozzám...😂
2019. máj. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!