Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen fogyasztószert ajánloto...

Milyen fogyasztószert ajánlotok ami hatásos, és 10 000Ft alatt van?

Figyelt kérdés

#fogyás #hatásos #fogyasztòszer
2019. ápr. 2. 15:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha kevesebb kalóriát visz be, akkor fogyni fog mozgás nélkül is. (De persze a mozgás ettől függetlenül egészséges dolog és nem jó hanyagolni.)
2019. ápr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

NINCS önmagában hatásos fogyasztószer a pórnép számára, mert ha figyelmesen elolvasod az apróbetűs részeket, akkor mindnél egészséges étrendet és mozgást javasolnak mellette...,


vagy hogy bő vízzel vedd be étkezés előtt fél órával - ami persze így eltelít, de ezt csak vízzel is meg tudnád csinálni....


Max. étkezéseket helyettesítő porok vannak, amikkel lehet fogyni ÁTMENETILEG, ha csak azt eszed/iszod - de józan ésszel belátható, hogy ilyen kemikáliákon élni egy életen át minden lenne, csak nem egészséges....


Minden más csak placebo.


Sajnos, én is bedőltem ifjúként sok hangzatos csodaszernek, míg végül az egyiknél majdnem infarktust kaptam akkorára megemelte a vérnyomásom, meg olyan erős szívdobogást okozott, akkor megfogadtam, SOHA TÖBBET!


Ezek a gyártók mind a pénzre mennek rá, így az a leghatásosabb, ha azt a 10eFt-odat inkább értelmesebb dologra költöd, ami a fogyásodat segíti, pl vegyél rajta sok friss zöldséget, gyümölcsöt és pizza helyett eszegesd.

2019. ápr. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!