Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valaki jó fogyasztószert...

Valaki jó fogyasztószert tudna javasolni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azzal a kerdessel fordulok hozzatok, hogy tenyleg igaz-e az, hogy ha abbahagyod ezeket a fogyokurasszereket akkor dupla annyit visszahizol-e? Ha nem, akkor tudnatok ajanlani jo szereket?

##lefogokfogyni
2019. júl. 7. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Nincsenek átlagember számára elérhető fogyasztószerek.

Kalóriaszámolásos diéta kell neked.

2019. júl. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ne álmodozz, ne szórakozz "fogyasztószerekkel".

nem fogod tudni erőbefektetés nélkül az életmódodon semmit nem változtatva leadni a fölös kilókat. te is tudod mi a tuti recept, helyes étrend ès sportolás...próbálhatsz könnyebb utat keresni, de nem lesz meg az eredmény, amit akarsz.


(és igen, ha "fogyasztószert" szedsz- ami sokszor konkrétan fosatószer- természetesen az abbahagyásával visszaszeded a kilókat, amik lementek, hisz ugyan úgy kajálsz, mint korábban. ráadàsul ilyen hashajtós/koplalós kúra alkalmával víz és izom megy csak le és csak rosszabbul fogsz kinézni, mint előtte)

persze vannak elvileg anyagcserét gyorsító szerek, de önmagukba kb semmit nem érnek, max kiegészítésként szokták diéta és sport mellé, de annyire keveset számítanak azokhoz képest, hogy egyáltalán nem érdemes pénzt kiadni értük.

2019. júl. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi valaszokat! Igazabol 3 eve beallitottak a kajamat meg sportolok. Kezizek illetve kosarazok. (A kosar csak hobbi) a reggelim zabpehely 100g

10kor csak egy almat eszek

Az ebedem sult csirkemell naturon es parolt zoldsegek

Delutan jon egy 100g dinnye nyaron telen meg narancsot eszek

A vacsoram meg tojas es zoldseg

Napi szinten dobom a labdat, futok. Tobb mint 3 eve jatszom ezt. Nagyon utalom ezt az egeszet. Imadnam, ha pozitiv hatasa lenne de pozitiv helyett sajnos negativ van. 3 eve sem voltam elegedett a sulyommal mert akkor max csak 4-5kg volt rajtam tulsuly. Most azota nottem 10cmt es hiztam tobb mint 20kgt. Nem tudom mar mit csinaljak. Nagyon ketsegbe vagyok esve.

2019. júl. 7. 15:58
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hormonális problémára gyanakodnék ebből.
2019. júl. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Diéta+mozgás.

Vagy illegálisan beszerezhető fogyasztószerek, ha már tenyleg hatékonyat akarsz, de azok azért illegálisak mert olyan is a mellékhatásuk...

A többi pedig parasztvakítás és a lustaságod mentén akar megfejni.

2019. júl. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Eegedra
2019. aug. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Efedra
2019. aug. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!