Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Paleo diéta alatt lehet enni...

Paleo diéta alatt lehet enni pl. szalonnát, vagy sonkát, de mit lehet enni hozzá?

Figyelt kérdés
Mert ugye kenyeret nem, tésztát nem, krumplit, stb. nem. Akkor?
2012. aug. 8. 21:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
tojást-szalonnás, sonkás rántotta, zöldségeket-pl főzelékek-spenót, sóska sült szalonnával, zöldségkrémleves sonkával, sajt-trappista, ementáli,
2012. aug. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Szoondiii ***** válasza:
61%

mit is eszik az ember.. nézzünk csak bele a táskámba, mit van ma nálam majdnem egész napra..


sonka (füstölt) sonka (baromfi..) paradicsom, paprika, kolbász, uborka, mandula, szeder. ezt lehet enni. meg még 100 mást, szinte amit csak találsz, csak éppen mostanában divatos, hogy a boltokban lévő áru 90%-a gabona, vagy gabona származék. de le kell sz.arni, egyék...

2012. aug. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
54%

Na itt a probléma, hogy akkor mit?:D

Egyél szalonnát magában, azért olyan jó ez a diéta, mert utána ki is okádsz mindent egy az egyben:D

Sonka is nagyon jó minden nap, annyi só van benne, hogy 2 hétre elég egy adag.

2012. aug. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Szoondiii ***** válasza:
53%

a sót az emberi szervezet jól tolerálja. orvosi kamu hogy nem, és kb. a magyar lakosság néhány %-ára igaz, hogy visszatartja a teste a sót.


hús mehet magában, zöldséggel, magvakkal..

2012. aug. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon rá vagyunk szoktatva a gabonára. Azt unom már most 1,5 hét után!! hogy magyarázkodni kell, hogy mit miért nem eszek. És hülyének néznek. Kitaláltam hogy azt fogom mondani hogy glutén és laktóz érzékeny vagyok és nem ehetek ilyen kajákat. Azt jobban elfogadják az emberek, mint azt hogy valaki önszántából nem eszik ilyesmit. Meg még ami kicsit bajos hogy a munkahelyemen megettem eddig egy szendvicset, most gyümölccsel próbálom helyettesíteni. Amúgy azt már régóta tudom hogy a só nem árt az embernek, sőt több kéne. Állítólag emeli a sok só a vérnyomást, én nagyon sósan eszek, a vérnyomásom 110/60 Hgmm, átlag.
2012. aug. 9. 12:13
 6/19 Szoondiii ***** válasza:
72%

a só nem feltétlen állítólag emeli a vérnyomást, ha most megeszem pár gramm sót, az lehet emelné a vérnyomásom a nap folyamán.. nincs ezzel semmi baj, mivel utána normalizálódik, nem károsítom a keringésem gabonákkal, tejjel stb.. nem eszem veszélyesen kevés zsírt :)


én annyit szoktam mondani ha rákérdeznek, hogy a glutén és a tej mérgező. nem szokták sokáig firtatni, elmondom hogy modern táplálkozástudomány, nézzen utána oszt csá.


szendvics helyett: félbe vágott uborka, közé sonka (majdnem olyan mint egy szendvics :)

én ételhordóban hordok húsokat, zöldségeket. kis üvegcsében van szedrem is ma :S :))

2012. aug. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Igen, baromira jól tolerálja a sót, egy darabig:D
2012. aug. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Szoondiii ***** válasza:
43%
igen, ezt "baromira jól" beléd verték biológia vagy testépítés órán, sosem kérdőjelezted meg gondolom, hogy ennek az emléletnek mi az alapja.
2012. aug. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Szoondiii ***** válasza:
53%
én mondjuk tudom, mert tartom a kapcsolatot orvosokkal és orvos hallgatókkal, hát ugye patkány kísérletek..
2012. aug. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Feleslegesen fokozod a vízvisszatartást a sok sóval, több vizet kell innod feleslegesen, amivel terheled a keringési rendszeredet, ezt is feleslegesen. A só közvetve elemi a vérnyomást, mert sűrűsödik a véred, ahogy vonja el a vizet. Ezért tolerálja csak egy darabig.
2012. aug. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!