Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Mennyit tudok fogyni paleo...

Mennyit tudok fogyni paleo étrenddel?

Figyelt kérdés
65 kg vagyok. Szerintetek mennyit és mennyi idő alatt tudok leadni paleo diétával?

#paleoval mennyit lehet fogyni #mennyit lehet fogyni #fogyás paleoval
2012. aug. 14. 12:44
 1/5 Szoondiii ***** válasza:
61%

a paleo nem diéta.

annyit fogysz, amennyit a tested lehetővé tesz. úgymond amennyi egészséges, normális. és mennyi idő alatt? ez teljesen az anyagcserédtől függ, ha normálisan eszel. fölösleges sanyargatni magad kevés evéssel, vagy lelkizéssel. fogyni fogsz, mert az egészséges emberi test nem hájas, a paleó pedig az egészséges táplálkozásról szól.

2012. aug. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Elsö hét -2,5kg,..Ez a második hetem,nem vagyok éhes,kevesebb kaját kívánok, és fittebb vagyok!
2012. aug. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szoondiii ***** válasza:

azért jegyezzük meg, hogy ch megvonásra mindenkinek csökken a testsúlya, ez nem azt jelenti, hogy eltűnt 1 hét alatt 2 kiló zsír. ez a tömeg ugyan olyan gyorsan vissza is pattanhat.

ez nem a paleolit ellen szól, hanem a tárgyilagosság mellett.

2012. aug. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Először úgyis csak víz megy ki a szervezetből
2012. aug. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

65 kilóból olyan fél kiló reális hetente, hosszú távon, átlagban.

Jó tanács: ne csak a mérleget nézd, hanem mérd a derekad is. Van olyan, hogy sokáig nem csökken a súlyod, esetleg még nő is, de mégis fogysz a zsírból! És ez pont a derekadon fog meglátszani. Főleg, ha edzel is hozzá, súlyzós edzésre gondolok.

2012. aug. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!