Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek megfelelő étrendde...

Szerintetek megfelelő étrenddel le tudok fogyni júniusig?

Figyelt kérdés
15/L vagyok, és szeretnék lefogyni nyárig!! A télen magamra szedtem egy kis fölösleget...:(( Tudnátok írni olyan étrendet, ami segít a lefogyásban? előre is köszi :)
2012. febr. 28. 19:39
 1/4 anonim válasza:
Imádom az ilyeneket. FUSSSÁL !!! Elején nehezedre esik majd de 1 hét után már élvezni fogod a futást és nem utorsó sorban le is fogsz fogyni .. :D
2012. febr. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Először is kezd egy olyan étrenddel,hogy:ne egyél tésztát,kenyeret és édességet(-4 kg)

Másodszor:ehetsz rozskenyeret,de csokit nem ,már tésztát is szabad,legalább fél vagy 1km futás(-6 kg)

Harmadszor:mindent ehetsz(egy kicsit nélkülözném a csokoládét),napi 30 perc torna(-3 kg)és most már számlálhatod a kalóriát is(kcal.hu)


Én ezzel fogytam 69-ről 55 kg-ra(de benne volt 2 koplalós nap)14/L



Ha pedig meg akarod tartani a súlyt,egyél 1700-1800 kcal-t

napi 20 perc torna mellett!Ajánlom a femina.hu-t!


Ha sikerült légyszi írj majd! :D

SOK SZERENCSÉT!

2012. febr. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 *gin* ***** válasza:

"ne egyél tésztát,kenyeret és édességet" - eddig rendben vagyunk

"ehetsz rozskenyeret,de csokit nem ,már tésztát is szabad,legalább fél vagy 1km futás" - az elején durvulunk, aztán beleülünk? szép, mondhatom... fél vagy 1 km futás... első héten szép eredmény, de most fogyni akarunk, vagy szórakozunk? csak úgy mondom, az utolsó 5 kg leadásához (ZSÍRBÓL, nem csak úgy random 5 kiló) 10 km feletti futásokra van szükségem.

"mindent ehetsz(egy kicsit nélkülözném a csokoládét),napi 30 perc torna és most már számlálhatod a kalóriát is(kcal.hu)" - na ez megint káosz... előbb semmit, aztán kicsi kenyeret, utána mindent... ez nagyon nem így működik. minél kevesebb a felesleg, annál jobban oda kell figyelni a tápanyagok megoszlására, a kalória MELLETT (amit egyébként folyamatosan, az elejétől kezdve figyelni kellene) - itt jön képbe megint a mérleg 5 kilóval kevesebbet mutat VS csökkentsük a zsírmennyiséget a testünkön.

(de benne volt 2 koplalós nap) - meg is érkeztünk a legszebb részhez... hogyan állítsuk minimálisra az anyagcserénket és tegyük tönkre a szervezetünket koplalással, gratulálok


"Ajánlom a femina.hu-t!" - napi WTF. Oh god, why....


Tudom 14L most jössz hevesen duzzogni, hogy neked ez igen is bevált. Persze, kevesebbet mutat a mérleg, de nézz végig magadon. Szép, formás, sportos tested van? Vagy csak vékony és csomó helyen lötyög még valami... ha így is okés testet hoztál össze, akkor azt tekintsd a fiatal korod adta hatalmas előnynek és szerencsének. ha 20 év múlva bepróbálkozol ugyanezzel, hidd el, hosszútávon csak felhizlalod magad.


szóval lefogytál, de elég kezdetleges, tudományosan bullshit és totál félretájékozott módon. Legközelebb (bár ne legyen legközelebb) inkább olvass el pár hiteles cikket, és ne a feminát, ha lehet...

2012. febr. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sportolj és kevés édességet,zsírt egyél.
2012. szept. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!