Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Középiskolás kollégiumban...

Középiskolás kollégiumban hogyan oldjam meg a Paleo diétát?

Figyelt kérdés

A gyümölcsöt, zöldséget meg tudom oldani, de ebédelni és vacsorázni muszáj bent. Tudnátok adni tippeket? Mennyire lesz hatékony így a diéta?


Köszönöm a válaszokat!



2012. szept. 3. 23:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
71%
koliban örülj ha olyan a kaja h meg lehet enni...
2012. szept. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Jogos...Sajnos nálunk is sokszor olyan a kaja, hogy nem tudod eldönteni, hogy miből készült. Vagy még rosszabb: mozog - "elcsúszik" a kanál elől.:/


Azért köszi a választ! :)

2012. szept. 3. 23:28
 3/25 anonim ***** válasza:
58%

Hát nem tudom, engem nem tudnának kötelező szinten etetni. Mondd meg, hogy orvosi rendelvényre diétázol, viszlát.

Gondolom legalább 16-17 éves lehetsz.

2012. szept. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok, és csak azért eszem ott, mert az a feltétele az ott maradásnak. Csak a kajáért kell fizetni és ugye mi értelme van annak, hogy nem eszem meg (már amit egyébként meg lehetne). Elköltözni sajnos nem tudok, mert ez a kollégium van a legközelebb a sulimhoz.
2012. szept. 4. 00:23
 5/25 anonim ***** válasza:
Hát akkor az ebédből és a vacsorából csak azt eszed meg, ami beleillik a diétába, plussz betárazol még a szükséges dolgokkal. Ezzel csak az lehet a baj, hogy esetleg nincs annyira tárolásra lehetőség a koliban (hűtő, felzabáló típusú szobatárs, ilyesmi).
2012. szept. 4. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
nem voltam kolis sose, de el tudom képzelni hogy miket adnak.. szerintem abban 1 ehető sincs max ritkán:S szerintem lógj el ebéd és vacsiidőben és csinálj magadnak valamit :) a tojást el lehet tartani, meg a rántottához valókat, van ilyen sós füstölt sonka, az eláll hűtés nélkül is pl. akkor tonhalkonzerv salátával is pl jó :) de már találtam olajnélküli szardínia konzervet is:D ha van hűtő akkor vihetnél valami sütő eszközt akár egy ki grillsütőt? :)
2012. szept. 4. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
27%
Inkább hagyd abba ezt az ostoba diétát! Nem egészséges.
2012. szept. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Menza ellenzőknek írnám le, hogy én eddig szinte egész életemben különböző menzákon (iskola, kollégium, munkahely) étkeztem és még élek, sőt ritka kivételektől eltekintve ízlett is mindig a koszt. Annyi pénzért amibe egy menza kerül senki ne várjon éttermi szintű ételt, de hogy ne lehetne megenni az nagyon erős csúsztatás. Bocsánat a kérdezőtől a témába nem vágó hozzászólásért.
2012. szept. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Van olyan menza, ahol kifejezetten jól főznek, Debrecenben csak ilyenekkel találkoztam, szerettem. A paleo diéta nem menzához való, vagy megeszed vagy éhezel és nem tudsz tanulni. A kevés ch bevitele egyébként sem valami jó dolog tanuláshoz, az idegrendszernek ilyenkor kéne egy kis ch támogatás.
2012. szept. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
54%
Sehogy. De ahogy írták, ez nem is baj.
2012. szept. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!