Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Ez jó étrend mára?

Ez jó étrend mára?

Figyelt kérdés

250 g sovány túró

6 szem alma (elosztva, étkezések közt egy nap)

300 g zöldbab

450 g kefír, 2 részre elosztva.


Kevés/sok, min változtassak? Nyilván ez csak egy minta, nem minden nap ezt eszek!


2012. okt. 9. 10:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mekkora alma?


[link]

2012. okt. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%

A túró a borjú megsavanyodott tápláléka. A te testednek túl magas lesz a hormon tartalma, ugyan ez a kefirrel. Ehhez képest alacsony a fehérje tartalmuk. Lecsökkentik a vércukorszintedet (marha inzulin) legfeljebb jó éhes leszel utánuk, és a hormonrendszeredet teszik tönkre. Inzulin rezisztencia kialakulásában fontos szerepük van.

Zöldbabban nem tudom mennyi lektin van, én éppen keresnék más zöldséget, de ennyi gond legyen.

alig eszel ezekkel egész nap, tejet eszel mint egy borjú de te nem vagy az.

Hús, zsír hiányzik. Zöldség lehetne változatosabb, ez így nagyon gyenge igazából.

2012. okt. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

TaplalkozasHarcmuves, te sosem adod fel? Legközelebb elég ha azt írod bármelyik kérdéshez h "paleolit". Abból mindenki tudni fogja h mit akarsz mondani az inzulinról és a vércukorszintről.

Kérdező, bocs az offért.

Amúgy egy kis húst vihetnél be, mert az nem árt ha van:)

2012. okt. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Ez az "étrend" röhejes..

De, hogy tanácsot tudjunk adni kellene tudnunk a súlyodat is, magasságodat is, sportolsz-e valamit.

2012. okt. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
30%

3. válaszoló, mire gondolsz, mit adnék fel?

Nem kell paleóznia senkinek, az egészségről szól, én csak a fogyással kapcsolatos táplálkozási ALAPOKAT szoktam leírni, ezeket elvileg mindenki ismeri, bár nem értem akkor mire fel a sok kérdés, és kalóriaszámolós válasz.

2012. okt. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%

Ráadásul paleo katagóriában, a paleo a táplálkozástudomány ismereteit használja fel az egészséges élethez, hogy ezzel fogyás is jár az más kérdés.


a túró, bab és kefir nagyon nem egészséges, nem paleó!

2012. okt. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez az étrend nagyon nem jó, ha direkt a paleo kategóriában lett kiírva.

Paleo szerint tilosak a tejtermékek és a hüvelyesek...

Hús, zöldségek, gyümölcs, magvak - ezek az elfogadottak.

(kivéve hüvelyesek, krumpli)

2012. okt. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
De azért ez más elvek mellett is gyenge, azért szálkásítás alatt testépítők is esznek húst, bár ott a tejtermékek elfogadottak. Holott a tej meg nem, érdekes.
2012. okt. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A testépítők szerintem ketogént alkalmaznak, legalább is azok, akiket ismerek. Az Atkins szerint a tejszín, tejföl, sajtok rendben vannak, mert alacsony a szénhidráttartalmuk, a többi tejtermék kuka.

De ez már más kategória, meg gondolom ezeket egyébként is vágod.

2012. okt. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Vágom, csak elvileg a tejszínben is van annyi inzulin, ami megemeli a sajátunkat. Innentől még lowcarb a táplálkozás, csak nem biztos, hogy ez így hosszabb távon is jó. Aztán alkalmi tejszín nem zavar be, ugye sok nézőpont létezik.


Én hosszútávon gondolkodom általában.

Testépítők meg röviden, és nem esznek ketogénen :) Esznek rizst, tk gabonát általában, csak bizonyos kalória érték alatt.

2012. okt. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!