Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Mennyit lehet fogyni paleolit...

Mennyit lehet fogyni paleolit diétával?

Figyelt kérdés
65 kg vagyok. Le akarok fogyni 10 kg-t. A paleolit étrenddel mennyit tudok fogyni 2 hónap alatt, ha mellette 3 órát szobabiciklizek? És mit ehetek, a zöldségen és a gyümölcsön kívül?

#paleolit #paleolit étrend #paleolit diéta #fogyás paleolit diétával
2012. aug. 14. 13:21
1 2
 1/16 Szoondiii ***** válasza:
63%

bakker, alattad van kiírva ugyan ez a kérdés..

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__paleo-dieta__33152..


2 hónap alatt 3 órát szobabicikliznél? nem túl kíméletes az egy kicsit? :)

mit ehetsz? nem kellene kicsit utána olvasni? ennyi erővel valami értelmetlen divatdiétát is csinálhatnál, ha semmit sem tudsz egy táplálkozási rendszerről ne haragudj, de azon a szinten vagy mint a sok anorexiás tinilány.

egyáltalán honnan tudod, hogy egészséges a paleolit, ha nem tudod miket ajánl enni?


[link]


[link]


jó olvasgatást, és szép napot kívánok!

a stílusomon kérlek ne sértődj meg, nem ellened irányul, de úgy vélem jogos. :)

2012. aug. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
18%

Ez egy nagy hülyeség...


Más módszert keress!! Pl. update: mindent lehet módjával, lighosan


Sima diétával is többet érsz...

2012. aug. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
ez nem egy diéta, ez egy étrend.
2012. aug. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%

A diéta szó jelentése: étrend

...kedves utsó...

2012. aug. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Szoondiii ***** válasza:
92%

Update:

gluténnal, szójával teletömött túlárazott hulladékok.

nem, nem lehet mindent enni módjával, mert a cián halálos, a gluténon, szénhidráton, tejen felnövő generációkban pedig már népbetegség az elhízás, a cukorbetegség és a szív-érrendszeri problémák miatti halálok.

2012. aug. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha betartod a szabályokat, pont annyit fogysz, amennyit neked kell, lehet, hogy 6-ot csak, lehet, hogy 12-t.


A szabályok pedig:

-csak akkor egyél, ha éhes vagy, ne egyél unalomból és ne edd túl magadat


-tilos: cukor, gabona (kivétel néha lehet zabpehely), burgonya, hüvelyesek (köztük a földimogyoró), tej és tejtermékek (kivétel lehetnek az érett sajtok)


- amit szabad: zöldség, gyümölcs, húsfélék (kivéve feldolgozottak), halak, tenger gyümölcsei, természetes édesítők, olajos magvak, mértékkel növényi olajok, mehetnek a zsírok, kókuszolaj, tisztított vaj


Én 2 éve tartom, végigcsináltam vele egy terhességet, ami teljesen zavartalan volt és már a kórházból vékonyabban jöttem haza, mint előtte voltam. Soha azelőtt ilyen izmos, vékony nem voltam és egyszer sem voltam beteg, pedig hosszú ideig szoptattam is. Szóval nekem bevált, és nemcsak a fogyásra.


Sok sikert kívánok, kedves Kérdező!

2012. aug. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Bocsánat az offért... Szooondi, Te miért vagy 21%-os, amikor teljesen vállalható stílusban használható válaszokat írsz??
2012. aug. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Szoondiii ***** válasza:
77%

Köszönöm kérdésed, én azért vagyok 21%-os, mert nem csak érdeklődőknek írok, hanem az elmúlt 2 hétben lényegében mindenkinek. A mindenkiről tudni kell, hogy nagy többségben olyan emberekből állnak, akik vallásos meggyőződéssel hisznek a modern dietetikában, illetve meg vannak győződve arról is, hogy ha valaki nem eszik keményítőben dús élelmiszereket, akkor az megbetegszik/meghal.

Tehát ahol én írok, az bizonyos emberek által mindig le lesz pontozva, és a véleményem veszélyesnek lesz ítélve, személyem pedig unintelligensnek.

például a közeljövőben valószínűleg törlésre kerülő kérdés szerint:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__33..

2012. aug. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én már a saját családomat sem próbálom meggyőzni, nemhogy mindenkit... :( Azért sok sikert neked, örülök, hogy vannak itt ilyen emberek is!
2012. aug. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Szoondiii ***** válasza:
79%

augusztus végéig tudok csak maradni.

néhány régebbi affér miatt elég rendesen tiltottak, és csak bizonyos pontokról tudok bejelentkezni. ezek a helyek fognak augusztus végéig tartani. nos ennyit a személyes dolgokról.


a világ megváltódása sajnos csak generációk alatt lehetséges, függetlenül az itteni erőfeszítésektől. ezt csak pozitívan lehet felfogni: szép lassan egészségesek lesznek az emberek. az addig feleslegesen megbetegedő, meghaló emberekre nem szabad gondolni.

2012. aug. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!