Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Zöldség, hús, gyümölcs! Ebből...

Zöldség, hús, gyümölcs! Ebből hogy állítsak össze étrendet Ha sokat kell fogynom?

Figyelt kérdés
2013. jan. 26. 18:25
 1/5 anonim válasza:
Szia! Először én is mindig azon paráztam, hogy mit egyek, hogy ne csak ugyanaz legyen mindig. Egy idő után már mindenfélét kitaláltam magamnak...pl kefír meg saláta(paradicsom, olivabogyó,feta,hagyma) a salátákba néha raktam húst(sonka, virsli,csirkemellcsíkok), ránthatsz ki gombát, de ne lisztes panírban, ugyanígy sokfajta zöldséget, krémlevesek(nem feltétlenül tejszínnel) gyümisaláták...:)
2013. jan. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
még mindig az első vagyok, a sport is nagyon fontos!!
2013. jan. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
süssál húst zöldségen egy kis zsírral serpenyőben vagy tepsiben és hozzá egyél nyers zöldséget? :)
2013. jan. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

[link]


Habarást ki lehet hagyni. (ki kellene hagyni)

2013. jan. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
39%

Először is ha sokat kell fogynod ajánlott a kalóriadeficites diétával kezdeni, mert azt erősen kétlem, hogy ha eddig mindig jó zsíros cupákokat ettél egyszer csak átszoksz a lucernára...

Másodszor pedig 5 ételcsoport van amit mindennap fogyasztani kell, ha egészséges is akarsz maradni:

Zöldség, gyümölcs

Hús

Tej és tejtermék

Zsír

Keményítők

Nyugodtan ehetsz natúr joghurtot, tojást, rizst, spenótot, sóskát, kétszersültet, teljes kiőrlésű termékeket, csirkemellet süthetsz ki olajon, salátával, a spenótra süthetsz tükörtojást..

De nem ehetsz lisztes és cukros dolgokat, se sütemény, se csoki, se fehér lisztes kenyeret, se cukros üdítők, még gyümölcslevek sem... csak ásványvíz és zöld tea, kávé...

2013. jan. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!