Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Ha csak a tejtermékeket és a...

Ha csak a tejtermékeket és a gabonát iktatom ki az étrendemből, várható eredmény?

Figyelt kérdés
Koleszos vagyok és egyetemista. Lassan elkezdődik a szorgalmi időszak, ami azt jelenti, hogy nem tudok olyan sok időt a konyhában tölteni, és pénzügyileg se vagyok eleresztve sajnos. A tejtermékeket és a gabonát teljesen ki tudom iktatni az étrendemből, viszont pl. vennék mexikói zöldségkeveréket, amiben van borsó és kukorica. Az a legolcsóbb, jobban kijövök anyagilag is,és idő ügyileg is. És épp most ettem földimogyorót. Az miért nem megengedett a paleoban? Kezdő vagyok még... Szóval jelenleg egyezik az étrendem a paleoval, kivétel az, hogy hüvelyes zöldségeket is eszem, és földimogyorót (bár azt el tudom hagyni, csak a másik fajta mogyoróra nincs pénzem... )
2013. jan. 31. 17:34
 1/2 A kérdező kommentje:
na utánanéztem, értelmesebben lenne vennem sima zöldséget és megpárolnám magam. a kukoricában is van keményítő, nem is kevés
2013. jan. 31. 17:52
 2/2 poiu ***** válasza:

Földimogyoró: mert nem mogyoró, hanem bab.

Ha kevés a pénzed, akkor jobban jársz a nyers ételekkel, mint a feldolgozottal. Ha hétvégén van időd, csinálj egy mega adagot és egy részét porciózva fagyaszd le. Kukorica: lehet néha csalni, ez nem vallás :-)

Én most vasárnap vettem 1,5 kg pulyka apróhúst, 1 kg leveszöldséget (a Lehelben, viszonylag olsón), ledaráltam a cuccost, beleütöttem 3 tojást és megsütöttem fasírtnak. Én szeretem ezt enni, nem kell hozzá köret (mert benne van :-), fagyasztható, de sokáig eláll a hütőben is. Gudlak!

2013. jan. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!