Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Paleósok! Aki fogyni akar, az...

Paleósok! Aki fogyni akar, az egyáltalán ne egyen gyümölcsöt?

Figyelt kérdés
2013. febr. 10. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 20 kilót kell fogynom még ... és az eddigi tapasztalat az ,hogy ha reggelire töpörtyűt ettem sajttal és zöldfélékkel akkor sokkal jobban mentek le a kilók mint pl. délig a gyümölccsel ... !
2013. febr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megoszlanak a vélemények.


A gyümölcsökben van szénhidrát, amely jobb, mint a kenyérből nyert szénhidrát mondjuk, viszont attól még szénhidrát. Nem véletlen például, hogy banánt sokan nem esznek fogyó alatt, pedig ugyebár gyümölcs, de mindenki tudja, hogy igen magas a ch tartalma. Viszont más a helyzet a kiwivel például, mely már alacsonyabb ch tartalmú.


Te döntésed, gyümölcsök mellett is fogyni fogsz, viszont ne csak azért egyél, mert vitaminhiánytól félsz, ugyanis azok a zöldségekben is megtalálhatóak.

2013. febr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Eszem gyümölcsöt, naponta 2 narancs, 1 banán, 4-5 mandarin legalább, mégis fogyok, ne aggódj!
2013. febr. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Aranyosak vagytok!
2013. febr. 11. 10:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő. Nekem ártanak a gyümölcsök, de én inzulinrezisztencia miatt paleózok. Nálam más a helyzet a cukros dolgokkal.
2013. febr. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!