Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Főzeléket mivel sűrítsek, ha...

Főzeléket mivel sűrítsek, ha nincs pénzem paleo lisztekre és paleo tejre?

Figyelt kérdés
Van darált lenmagom és zabpelyhem. Bár tudom, a zabpehely csak kompromisszumként van jelen az étrendben, de olyan jól sűrűsödik vele az étel. Pár napja fél kiló spenótba tettem 25g darált zabpelyhet, ami sok is lett, mert nagyon megszilárdult...
2013. febr. 16. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ami zöldségfélét éppen főzöl, abból szedj ki pár kanálkával, pépesísd meg (turmix vagy villa stb.) és öntsd vissza bele. Burgonya, borsó, répa-gyökér hasonló esetekben biztosan sűrűsít a megfőzött kajádon, különösen, ha valóban "rövid lével" főzted.
2013. febr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az elso tanacsat fogad meg, ha pedig a telfol hianyozna, akkor lehet joghurttal is helyettesiteni, mivel finom es egeszseges. A zabpehelybol csak 1-2 ev.kanalnyira van szukseg akkor ha suriteni akarsz, amit lassu tuzon, s folytonos kevergetes mellett teszel az etelbe.
2013. febr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! akkor magával a zöldséggel fogom sűríteni,mivel nem eszek tejtermékeket :)
2013. febr. 16. 17:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen párolt zöldséget egyél és ne "főzeléket" ezt a rossz magyar találmányt.
2013. febr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen, eddig azt ettem, de már unom
2013. febr. 16. 19:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is a turmixolt zöldséget tudom ajánlani.
2013. febr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!