Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Lehetséges, hogy ezért fogytam...

Lehetséges, hogy ezért fogytam jobban?

Figyelt kérdés
Két héttel ezelőtt nagyon sok narancsot ettem, szinte minden nap megettem minimum 4-5 darabot. Az anyagcserém is elég rendesen felgyorsult, naponta kétszer mentem is vécére tőle, ráadásként kellemes mellékhatás volt, hogy 1,5 kg-t fogytam is (1 hét alatt). :) Sok helyen olvastam, hogy a gyümölcs sem túl előnyös a paleo során, szóval próbáltam korlátozni a mennyiséget. Múlt héten nem ettem, csak 1-2 darabot, nem is fogytam, csak fél kilót, ráadásul körülbelül 2 naponta kell vécére járnom (ez nálam a 'normális' időköz). Szóval mivel az anyagcserém lelassult, lehet ez az oka annak, hogy nem fogyok most olyan tempóban? Bocsánat, ha hülye a kérdés,csak szeretnék nyárra jó formába kerülni ;-)
2013. febr. 28. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem akkor sem fogytal csak a beled tisztult ki.
2013. febr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valamit fogynom kellett, ugyanis többen is megjegyezték rajtam, hogy látni azt a -2 kiló különbséget is rajtam :)
2013. febr. 28. 16:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Reggel és délelőtt nyugodtan folytasd.
2013. febr. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

4-5 darab narancs nem biztos, hogy vészesen nagy mennyiség (tehát elképzelhető hogy nincs gond vele, és ha jólesik edd).


Viszont az anyagcsere nem a wc-re járást jelenti.

2013. márc. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!