Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Paleolit diétában napi hány...

Paleolit diétában napi hány darab gyümölcs elfogyasztása a megengedett?

Figyelt kérdés
2013. márc. 31. 19:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hány darab milyen gyümölcs? Görögdinnye vagy mandarin?
2013. márc. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Alma, banán, narancs?! :)
2013. márc. 31. 19:43
 3/13 anonim ***** válasza:
32%
a paleolit úgy vacak ahogy van... a paleolit emberek éltek max 20 évig. szeretnétek azt is?
2013. márc. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én sosem hallottam limitről, de ha van, szerintem az sem valami fontos. Az ember egyen annyi gyümölcsöt, ami jólesik neki, csak éppen égesse el az energiát :)

Paleo blogokat elnézve sok paleós is elég rendesen visz be szénhidrátot, éppúgy, mint más ember. Csak nyilván más eloszlásban, mint az átlag, hisz hiányzik pár tipikus szénhidrátforrás.

2013. márc. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
29%
A paleolit a legújabb divat? Ha változatosan eszel mindent, és eleget mozogsz, akkor nincs szükség semmilyen diétára. A paleolit pedig hosszú távon árt az egészségednek.
2013. márc. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
A paleo nem egy időszakos diéta, hanem az életmód szerves rész, táplálkozási szokás.
2013. márc. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
#5-re: Annyira jó, amikor valaki kinyilatkoztat, de nem érvel... Elég gyakori ez manapság :(
2013. márc. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 poiu ***** válasza:
100%
Amennyi jól esik. Ha rendesen eszel zöldséget és húst, nem kívánsz extrém sok gyümölcsöt. Mármint natur formában, mert nem aszalt, kandírozott gyümölcsről beszélünk, netán gyümölcsléről...
2013. ápr. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Pontos darabszámot nem tudok mondani, de olvasom Szendi blogját és ott többen is írták, hogy a mértéktelen gyümölcsevés kellemetlen tüneteket okozott nekik. Én átlagban 3-4 szem alma méretű gyümölcsöt eszem naponta, a kicsikből (szőlő, eper) többet, mert nagyon szeretem a gyümit és ha szemezgetek, akkor nem annyira veszem észre, amikor túlzásba esem. Ma például ettem fél doboz (kb. 250g) epret, egy szilvát és két mandarint, többet már nem fogok.
2013. ápr. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%
Szendi Gábornak már agyára ment a paleolit étrend. Azért kíváncsi lennék tényleg, ő is így étkezik-e? EZ egy nagy marhaság, mert max. éltek 30 évig, és ezt a hülyeséget követik sokan. Ahogy változtak a körülmények, úgy változott az ember is, és az ember MINDENEVŐ faj. Aztán 10 év múlva kiderül, milyen káros ez az egész. Egyébként annyi gyümölcsöt egyél, amennyit kívánsz, mert a szervezet sokkal jobban tudja! Két ember nem lesz soha egyforma táplálkozás sezmpontjából se, mert hogy megeszünk dolgokat, de hogy kinek mennyi szívódik fel ezekből, az már teljesen egyénfüggő, na meg az is, kinek mennyit kíván a szervezete!
2013. ápr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!