Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Így menni fog a fogyás?

Így menni fog a fogyás?

Figyelt kérdés
sok zöldséget eszek, naponta max 3 db gyümölcsöt, 3db tojást, amennyit tudok, annyi húst (ez elég kevés, max kolbász vége naponta: nincs pénz ilyenekre... káros kajákra bezzeg van...), és zsírral sütök főzök. Mangalicazsírom van itthon. A zsírtól van energiám, de aggódok, hogy ez fog keresztbe tenni nekem, ez miatt nem fogok fogyni. pl szoktam serpenyőben fonnyasztani apróra vágott zöldségeket, és abba van, mikor 2 evőkanálnyi zsírt is teszek. Aztán miután megeszem vagy 3 óráig nem vagyok éhes, tegnap estig nem ettem. Nem káros ez?
2013. máj. 7. 05:50
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
mármint a sok zsír...
2013. máj. 7. 05:52
 2/19 anonim ***** válasza:

Nem káros. Ne aggódj,fogyni fogsz.

A CH rakódik le háj formájában, a zsír elősegíti az emésztést is.

2013. máj. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
El szeretnék oszlatni egy téves nézetet. A HIDROGÉNEZETT OLAJ (napraforgó, repce (A szűz olíva olaj NEM)) Sokkal károsabbak, mint a mangalicazsír. Nézd meg millió helyen olajjal főznek és csökkent az elhízott, vagy szívbeteg emberek száma? NEM, sőt NŐTT! A szintén hidrogénezett olajból készült csicsás margarinok is szemétre valók. Egyél IGAZI vajat. Magyaros ételekhez, pl: Gulyások, pörköltek, lecsó, paprikás krumpli, stb. EZERSZER jobb a zsír mint az olaj. Az olíva olaj salátákba való, max. hal, csirke alá. Nyugodtan egyél zsírt! Csak ne vidd túlzásba. Mellette fehérjét, zöldségeket egyél, párolt husikat (még zsiradék sem kell alá) A zsírt ezerszer jobban hasznosítja a szervezeted mint a hidrogénezett olajat, margarin. Tudom miről beszélek, másfél év alatt 36 kg adtam le. Mozgok, Sok sok C-vitamin, FEHÉRJE és biza, jó kis mangalica vagy kisült zsíron pritott hagymás lecsó, stb. Nyugodtan ehetsz zsírt. A tápanyagok egyensúlya a lényeg, pl Fehérjéből sose fogyassz kevesebbet mint zsírból. Ennyi a nagy hókuszpókusz, semmi extra!
2013. máj. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
köszönöm mindkettőtöknek, megnyugtattatok! Sajnos a fehérjét nem tudom miből bevinni, kb 1 héten 2x ha van itthon hús. Húshiányban mivel vigyem be a fehérjét? Nincs ötletetek?
2013. máj. 7. 12:43
 5/19 anonim ***** válasza:

Csirkés pultban 250 Ft/kiló a húsos csont. Ez gyakorlatilag a mell filézése után visszamaradó cucc. Ha egy kilót megfőzöl pl. levesalapnak, 35-40 dkg szín mellehúst nyersz ki belőle. Főzés, lecsontozás után belefőzöl egy csomó zöldséget (szintén elérhető árú) és 2-3 napra megvan egy laktató főételed.

Olcsón lehet venni pl. májat is 400 Ft/kg körül és a tojás is elérhető árú.

2013. máj. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nem lesz fehérjehiányod. (olyan kijelentés, amit komolyan kell venni)


A sok zsír az esetedben tökéletes lehet!

2013. máj. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
nem kell több fehérje mint zsír
2013. máj. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
na dr.Tóth Csaba azt mondta nekem, hogy ez káros, kókuszzsír helyett egyek állati zsírt. Én meg már azt se tudom mit csináljak
2013. máj. 14. 20:37
 9/19 anonim ***** válasza:
Egyél állati zsírt ha gondolod. Az teljesen természetes, bármilyen vadállatot elejtenél (talán a rovarokat, férgeket leszámítva) az valamennyire zsíros, de tudjuk is hogy igen jól kezeli a szervezetünk az állati zsírokat.
2013. máj. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
köszi! Segítenél nekem valamiben? vennék húst holnap, de nagyon olcsón kellene(nincs sok pénzem). Máj az elég olcsó, de nem szeretem. Milyen olcsó húsok vannak?
2013. máj. 14. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!