Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az a helyzet hogy hamar...

Az a helyzet hogy hamar meghíztam kb +15 Szal dagadt lettem 14évesen mert sajnos bekockultam. A lényeg az lenne hogy hogy lehet lefogyni hamar hiába járok el többet valami egyszerű de hasznos terv kéne? Már egyáltalán nem kockulok. Lentatöbbi!

Figyelt kérdés
Kibírom ha csak zöldséget meg gyümölcsöt ehetek, és csak vizet ihatok, vagy ilyesmi, de kéne valami edzés féle is amit itthon is tudok csinálni. Tudom hogy ez szánalmas de talpra akarok álni. Szóval ez hogy lehetne lehetséges?

2013. jan. 11. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
életkor? nem? testúly? magasság? így nem lehet választ adni!
2013. jan. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
szerintem keress a neten valami jó tornagyakorlatsort, a mozgás jót tesz :) én pl. fitballoztam a lányom születése előtt, a kilók ellen nagyon jó az is, és nem is nehéz :)
2013. jan. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Awful11 ***** válasza:

A fogyáshoz szálkásító diéta és aerob edzés kell!!

Heti 0,5-1 kg fogyás a normális, ha annál több akkor nem zsírból hanem izomból fogsz fogyni.


Szálkásító étrend: Testtömegkilogrammonként 2-3 gramm fehérje és 2-1 gramm ch. Fehérje: sovány húsok(csirke, pulyka, hal) túró, tojás. Szénhidrát: zöldség, rizs, zab teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta. 3 óránként kajáljál, napi 6-7 étkezésnek kéne lenni. Igyál min. 2 liter vizet. Ne egyél sok szénhidrátot, hanyagold a cukros kajákat, gyorskajákat, péksütiket és a tejet. Kell még aerob edzés is, tehát végezz napi min. 1 órás testmozgást, ami lehetőleg futás,lépcsőzés, biciklizés vagy ugrálókötelezés legyen.

Itt találsz minta étrendeket is: [link]

2013. jan. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem ez vált be: http://www.youtube.com/watch?v=zpeN0xX1VVg&feature=relmfu

Ajánlom tőlük a többi videót is, jól lehet fogyni, és izmosodsz is!

Hány kiló vagy, mi a nemed, és milyen magas vagy?

2013. jan. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vicces hogy azt írtad hogy hajlandó vagy csak zöldséget és gyümölcsöt enni mert azzal lehet a legegészségesebben fogyni, de hagyjuk az étkezést, mert jön a köpködés hogy a nyers vegan naponta megeszik 4-5ezer kalóriát gyümölcsből és még mindig csak 185cm/69 kiló, persze a cukor hízlal, az lehetetlen hogy azzal fogytam le az utolsó 15 kilót. :D


A napi mozgás viszont muszáj lesz ha jól akarsz kinézni mire lefogysz.A mozgás típusa attól függ hogy milyen alakot szeretnél.Például ha szeretnél egy kis alapot magadnak akkor irány az edzőterem és lehet emelgetni a súlyokat (persze mivel fiatal vagy keresned kellene egy tapasztaltabb embert aki mindig ott van és segít, együtt csinálnátok).Ha elég neked a kisebb testalkat (vagy szeretnél versenyezni :futás, kerékpár, stb.) akkor a legjobb ha elkezdesz futni vagy/és kerékpározni.Minden formájú intenzív cardio megteszi amíg a szíved gyorsan ver az edzés alatt.Otthon maximum saját testsúlyos edzést tudok elképzelni :fekvőtámasz, felülés, stb. ; de az nem a legtökéletesebb.Esetleg szerezz be egy fitness DVD-t vagy tölts le egyet, az is jobb mint a semmi, de én az intenzív cardio és a súlyemelés híve vagyok (céloktól függően).

2013. jan. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
14 leszek márciusba, 61, fiú és köszi minden kommentet nagyon sokat segítenek majd és ami az a kommentelő küldött aki azt irta, hogy neki az vált be az nagyon tetszik köszönöm:)
2013. jan. 14. 20:46
 7/7 A kérdező kommentje:
ja és 160 körül
2013. jan. 14. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!