Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Ez így jó a mai napra?

Ez így jó a mai napra?

Figyelt kérdés

Reggeli: 1 alma kókuszreszelékkel és néhány szem tökmaggal

Ebéd: székelykáposzta (2 tányér) tudom, hogy sok de én imádom :D

Vacsora: 10 dkg kígyóuborka, tojáskrém (2 tojás, bors, 1 evőkanál mustár és 1 szelet csirkemellsonka) és 5 dkg magvas kenyér.

A kenyér tudom, hogy nem paleó, de még úgy is csak imerkedem ezzel az "életstílussal"(?) :)

Egyébként fogyókúrázok. Azért lenne jó ha ez a "menü" jó lenne, mert kb. ezzel nem maradok éhes. :D



2013. máj. 24. 21:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
66%

Mindig lesz ami elbizonytalanít az élet bármely területén.


Csináld azt, hogy bizonyosságot keresel bizonytalankodás helyett. Nem bonyolult megérteni, hogy a táplálkozás'tudománynak' csúfolt lehetetlen, hagyományos sőt dogmatikus hazugságokon alapul az olyan válasz, hogy ez 'hízókúra'. Na most ilyenek miatt ne bizonytalanodj el.. ismerd az ilyen nézeteket is, így bármikor könnyen felismerheted a gyakran hangoztatott tévhiteket.

2013. máj. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Hát igen a 90 napos diéta és társai. :D

Amúgy köszi a választ! :)

2013. máj. 24. 23:10
 13/20 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem sem az igazi - de nem áll annyira távol a jótól.

Azért azt hangsúlyoznám, hogy a fehérje picit kevés, a szénhidrát és a zsír pedig sok.

Érdemesebb lenne 5 étkezésben gondolkozni (3-4 óránként). A vacsorád szerintme azért nem jó, mert vacsihoz képest elég sok benne a szénhidrát és a zsír (alvás közben úgysem hazsnálod fel, tehát raktározódni fog).

Egyébként meg számold ki a kaloriabazis.hu-n. Azért ez azon is múlik, hogy te hány kg vagy, milyen ütemben szeretnél fogyni, stb.

2013. máj. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
25%
Fogyókúra közben szerintem ehetsz akármit! De a nassolást kerüld! Egyél többször, keveset. Mozogj rendszeresen. Ha nem vagy oda semmi sportér akkor csak menj el sétálni, csinálj otthon felüléseket.. (Minden nap kicsivel többet.) Nemrég azt olvastam egy újságban, hogy az ember egy vásárlás közben is rengeteget fogy! :D Fura de gondolj bele: Felpróbálsz kismillió ruhát, egyik üzletből a másikba mész.. Tiszta edzés.. :D
2013. máj. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha idővel elhagyod a kenyeret jó lesz, kezdetnek persze így is megteszi. Néha én is eszem mustárt, mert a házi 100% paleós változatban nincs tartósítószer és megromlik. A gluténre viszont zérótolerancia vonatkozik. Amúgy jól hangzik, bár én a reggelit és a vacsorát kicserélném, de ez egyéni.
2013. máj. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

(Harmadik voltam.)

Kérdező, ezt még arra, hogy írtad, elbizonytalanodtál. Nézd, leírtad a napi táplálkozásod a gyk-n. Nagyjából elkerülhetetlen, hogy páran belekössenek, bármit is írsz :)

Mindenki másra esküszik (s van, aki megengedi, hogy teljesen máshogy egyen egy másik ember, mint ő, persze nem akármit, de pl. másmilyen makrotápanyag aránnyal)... Én is beszólnék másra is, mint a kenyér, ha egyoldalúan ennél, zsírfóbiásan, extrém kevés fehérjével, ésatöbbi. De nem, van zsír, fehérje, zöldség, nyers zöldség is, gyümölcs, tojás, olajos mag, hús... Nagyon rossz nem lehet, mondom ezt a kis tudásomból és saját étkezésemből extrapolálva :)

2013. máj. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
27%
13-dik válaszolónak ellent mondanék: amikor paleó szerint étkeztem, napi kétszeri evésre álltam be, mert így esett jól. Szerintem mások így vannak/voltak ezzel, ugye?
2013. máj. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
#17: Én csak akkor, ha húst eszem, ami elég ritka. Akkor simán jóllakom 6-7 órára. Alapból többször eszem. Szerintem nem kell túlságosan foglalkozni azzal, hogy hányszor eszünk, csináljuk úgy, ahogy a napi ritmusunkhoz passzol s nekünk jólesik.
2013. máj. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem akarom ráerőltetni a véleményemet senkire. Csak 13-sunk írta, hogy egyen ötször...
2013. máj. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
0%

Tökmag-nem

kenyér-nem

sonka...-nem

stb..

HA FOGYÓZNI SZERETNÉL SPORTOLJ.És akkor nem kell lemondanod ezekről az ételekről sem.

2013. jún. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!