Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » A Paleolit életmód mennyire...

A Paleolit életmód mennyire fogyaszt le?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülyén hangzik a kérdés. Bővebben: Olvastam róla sokat, és úgy döntöttem átállok erre, szeretnék egészségesebb lenni, főként azért. Nem szeretném rengeteg cukorral mérgezni magam. Viszont szeretnék még fogyni, és ezzel ugye el lehet érni látványos fogyást(normál súlyból)? Én logikusnak is gondolom,mivel nincs cukor, szénhidrát , nincs "bűnös" kaja, csak ésszerű táplálék. Viszont valahol olvastam, hogy ez inkább csak szinten tartáshoz jó. De ha ezekből keveset eszem és mozgok mellé akkor fogyni fogok nem? Futás és úszás az jó mozgásnak?

Remélem így már zsírból fogok fogyni és elérhetem a vékonyságot, na meg azt, hogy jól érezzem magam. Ja és kávét lehet inni a paleoban (tej nélkül természetesen)?


2013. máj. 27. 11:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%

Én csináltam, és eszméletlen tempóban fogytam tőle. Ha belefogsz, akkor viszont úgy kezdd el, hogy nem igazán hagyhatod már abba, mert én megtettem, és szépen vissza is szedtem a dupláját.

Kávét meg szerintem ihatsz.

2013. máj. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%
Nem egy emberről hallottam, hogy amióta áttért a paleolit étkezésre, lefogyott. Szerintem jó módszer ez, mert szénhidrátmentes és pont ezért egészséges is. Ha még sportolsz is mellette, teljesen jó. Az úszás és a futás tökéletes.
2013. máj. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
#2: Majdnem leírtam, hogy mi a szénhidrátmentes... Kissé sokadjára hallom ezt az oltári nagy hülyeséget s már kezd fárasztani. Nem szénhidrátmentes. Még a ketogén diéta sem szénhidrátmentes, bár ott már van, aki törekszik rá. A paleóban nyilván van szénhidrát, s ha valaki akarja, szénhidrátdúsan is paleózhat.
2013. máj. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
20 kg-t fogytam vele 3 hónap alatt.
2013. máj. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Andizsuzsi ***** válasza:
Miért akarsz normál súlyból látványosan fogyni?
2013. máj. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem arra kíváncsi a kérdező, hogy ha már nem kövér, akkor fogy-e tovább, a számára tetszetős vékonyságúra... Amiről fogalmam sincs. Határozott kalóriadeficit mellett elég logikus, hogy igen, de ha túl vékony test a cél, akkor könnyen lehet, hogy nehezen fog menni. Csak ilyen gondolkodás alapú dolgokat tudok mondani, hisz se tapasztalatom, se hallomásom ilyen esetekről, valamint nem tudom, mennyire vékony akar lenni a kérdező.
2013. máj. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
Az engem is érdekelne, hogy mennyiről mennyire akarsz fogyni? Mert az sem egészséges, ha vki túlságosan vékony. Hiába a paleolit, meg a sport, ha kórosan sovány leszel...
2013. máj. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Andizsuzsi ***** válasza:
49%
Szerintem is arra gondolt. Épp ezért nem értem, ha valaki az egészsége érdekében paleózik, akkor miért akar "normál súlyból" fogyni, ráadásul látványosan. Hol van az összhangban az egészséggel?
2013. máj. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Julie S ***** válasza:
72%

Kedves kérdező, ha egészségesebb akarsz lenni, akkor arra koncentrálj, ne a fogyásra. Az ideális testalkat az egészség része és ha törekszel az egészséges étkezésre, aktív, mozgással teli életre, akkor ez jön magától. Én úgy vélem, nagyon félreviszi az embereket a fogyás álomképe a valódi egészségtől.


Amúgy az úszás nagyon jó mozgásnak. A futást nem igazán pártolom hosszútávon, és nőknek főleg nem. Kávét meg nyugodtan ihatsz, ha bírod a koffeint.

2013. máj. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 poiu ***** válasza:
A paleoval kalóriaszámlálás nélkül "normál" súlyra fogyhatsz. Ha szálkás akarsz lenni, ilyesmi, akkor kell a kalória számlálás. Én pl. fogytam 20 kilót, egy éve tartom (plusz minusz 3) erőfeszítés nélkül, de nem vagyok sovány. BMI picivel 25 fölött. Ha ez alá akarnék menni, akkor - gondolom - koplalni kellene.
2013. máj. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!