Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Mostanában kb.100g szénhidráto...

Mostanában kb.100g szénhidrátot ettem csakis gyümölcsökből, zöldségekből! Most zsírosodni fogok?

Figyelt kérdés

Elkezdtem a paleót, de 2 hét után véletlenül kb. 100g-nyi gyümölcsöt megettem 2-3 napig(ma pl. szedd magad volt, ott csipegettem egy kicsit, a többi pedig aszalt almából(házi) ment be :S

Mivel ma is elég zsírdúsan ettem(földimogyoró, sok tojás, sült karaj), be fogok zsírosodni?



2013. máj. 29. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
nem tudom mi az a paleó, de a karaj az elég zsíros is tud lenni (ettem szép soványat is már) a tojás sárgája kuka, de ha nem rendszeresen eszed, hanm csak csaltál, akkor no para
2013. máj. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom Tápit, hogy megint regényt kell írnia neked :D
2013. máj. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

az első az buta:DD

Az eperben nincs sok szénhidrát, az egész jó gyümölcs, és sztem aszalt almából se etté meg 1 kilót, úgyhogy nyugi:D számold ki egy kalóriaszámlálóval. pl www.cronometer.com

a földimogyoró amúgy nem paleo.

2013. máj. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg már mindenki konkrétan unja, hogy mindenhova regényt írok és héjj - önvédelmi edzést tartok meg a máj enzimjeiről tanulok, nincs is nekem időm..


Kérdező, elég sok tapasztalat alapján azt mondom, hogy nem fogsz. Mozogjál, és ne élj gyümölcsön állandóan. Ennyitől nem lesz bajod, de még hízni sem fogsz. Ne feledjük el, még mindig nem liszt meg felszívódó szénhidrát, hanem sok lassú ch a zöldségekből és némi gyümölcscukor glu/fru vegyesen. Na most ezektől, a gyümölcstől azért nemigen hízunk el.


Földimogyit én is kóstoltam. Te jól bírod?

Az már ütősebb, de nem is a ch miatt, hanem a lektinjei miatt. Hamisítatlan hüvelyes, igazából nem is paleo alapanyag.

2013. máj. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hú amúg én is ettem földimogorót amikor megkívántam. Mi lenne a tünet, ha nem bírjuk?
2013. máj. 30. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

10dkg gyümi. Most komolyan: véged van, menthetetlenül fél mázsára hízol.

Az ilyen kérdések inkább viccnek valók.


Komolyan: én vagyok az egyetlen paleós aki nem számolgat és nem méricskél és nem érez bűntudatot, mert bocsássa meg az ég megkívántam az epret?


Amúgy a hús, tojás és az a fél marék gyümi amit nagy bűntudattal megettél hol számít veszélyesnek? mert akkor lehet én csinálom rosszul.


Szerintem ilyen tízdekákon nem kéne parázni.

Ha megettél egy kiló gyümölcsöt, az már lehet kicsit húzósabb lenne.


Ha szezonjában eszed, akkor még jó is a szervezetnek. Őseink sem mentek el a fini gyümik mellett, amikor vadászat közben rábukkantak. :)


Én is eszem gyümölcsöt és nem vagyok elzsírosodva. Meg sült karajt és tojást is.

2013. máj. 30. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A nyugati életmód túl sok görcsöt vésett be.
2013. máj. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A kérdés alatti kiegészítésben elírtam, javítom: *100g szénhidrátnyi gyümölcsöt ettem meg


(bár a legfelső kérdésben úgyis normálisan fogalmaztam meg, tudom, én azt jól, hogy pl. 20g szilva nem egyenlő 20g ch-val :))

2013. máj. 31. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!