Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Paleo diétában olajos vagy...

Paleo diétában olajos vagy paradicsomos halkonzervet mivel lehet enni?

Figyelt kérdés
Eddig a halkonzervet egyszerűen kenyérrel ettem. Mivel két hónapja nem eszem kenyeret de szeretem a halkonzervet kicsit dilemmában vagyok. Mit tudnátok javasolni kenyér helyet?
2013. szept. 3. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Már az olcsó halkonzerv se igazán paleo (olcsó növényi olaj, illetve a paradicsomosban cukor van), de ilyen kicsire én se adok.

Nos, a húst zöldséggel esszük, természetesen :)

De magkenyérrel is lehet :)

2013. szept. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csinálsz belőle cázársalátát. Ilyen egyszerű!
2013. szept. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vedd ki a halat az olajból, és ha citromlével meglocsolod, kiskanállal összedarabolva, összekavarod, máris ehető kenyér nélkül is.
2013. szept. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Kenyér helyett süssél tócsnit, ne krumpliból, hanem valami reszelt zöldségből: cukkini, fehértök, sárgarépa, karaláb, káposzta, amit akarsz

2013. szept. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én tonhalkonzervet szoktam fél-1 deci kókuszzsírral meglöttyintve, olivabogyóval és sűrített paradicsommal. nem kell hozzá semmit se enni. le szoktam a konzerv levét önteni és csak sósvizeset veszek :)
2013. szept. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Van olaj nélküli és olivaolajos is, ilyeneket szoktam venni (Ausztriában, de biztos van otthon is).

Kenyér és zöldség nélkül eszem, nekem nem kell hozzá. Bár én amúgy is furcsán étkezem, mert nem keverem a szezont a fazonnal, vagy ezt eszem, vagy azt, nekem nem kell a köret (vagy éppen csak az kell).

2013. szept. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ráborítod egy kis karfiolrizsre, azzal is kiváló.
2013. szept. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!