Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Aki tudja megmondaná nekem,...

Aki tudja megmondaná nekem, hogy mennyi kalória van egy nagy doboz epres joghurtban, egy tányér borsófőzelékben, meg egy húsos, paradicsomos, sajtos szendvicsben ( közepes méret)?

Figyelt kérdés
2013. márc. 28. 16:34
 1/5 skyton válasza:
Itt sok mindent megtalálsz! :)
2013. márc. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 skyton válasza:
Hopsz, a link lemaradt: [link]
2013. márc. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 poiu ***** válasza:
Ennek nincs semmi értelme. Mi van abban a főzelékben, mennyi liszt, mennyi zsír? Mi az hogy közepes méretű szendvics? Minden részvétem, te vagy nagyon elhízol, vagy meghalsz anorexiában. Kicsit állj le és gondolkozz. Tudod, hogy mi a jó neked, vagy a kalóriatáblázat mondja meg.
2013. márc. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, nem vagyok sem anorexiás, sem nagyon elhízott. Csupán érdekelt, hogy kb. mennyi kalóriát vittem be tegnap.
2013. márc. 29. 13:52
 5/5 poiu ***** válasza:
Nem vagy és remélem, nem is leszel. De az ilyen kvázi kalóriaszámlálással becsapod magad és a kilátások ld mint fent. Ha kalóriamegvonást csinálsz, akkor azt nagyon komolyan kell venni.
2013. márc. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!