Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Úgy is tudok fogyni, ha...

Úgy is tudok fogyni, ha szalonnát és zsíros húsokat eszek?

Figyelt kérdés
Melyik rosszabb, a zsír vagy a magkenyerekben lévő szénhidrát? Én a magkenyereket kerülöm, és helyette inkább szalonna megy salátával. Hízni fogok tőle vagy fogyni?
2013. okt. 21. 08:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Ha kalóriaigényed felett eszel, akkor hízni, ha alatta akkor fogyni.
2013. okt. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Mi közöd Tőle ***** válasza:
78%
Én így fogytam 25 kilót. Ha zsírt, húst és zöldséget eszel, akkor le fogsz fogyni.
2013. okt. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Na ennek örülök. Köszönöm a válaszokat.
2013. okt. 21. 09:46
 4/11 anonim ***** válasza:
10%
Igen, de ne csináld 3-4 hónapnál tovább, mert aztán elkezdesz viszahízni. Tarts utána 3-4 hónap széhidrátdúsabb időszakot, aztán megint nekifuthatsz, ha még fogyni akarsz.
2013. okt. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Mi közöd Tőle ***** válasza:
66%
Marhaság kedves utolsó. Kb 8,5 hónapja folyamatosan csökken a súlyom. Néha előfordult hoyg lejjebb nem mentem egy ideig, de visszahízni... hát azt semmiképp nem fog egy ember egy ilyen étrendtől. A szénhidrátdús étrendtől hízik meg pont az ember...
2013. okt. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5-ös: nem marhaság, hanem az én tapasztalatom. Nekem 6 hónap után jelentkezett ez, és akkor kezdtem utánaolvasni, nem én vagyok az egyedüli, aki ezt tapasztalta.
2013. okt. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Julie S ***** válasza:
65%
Hát, én sosem ettem magkenyereket, viszont sok gyümölcsöt eszem. És emellett sok zsíros húst zöldségekkel. Négy éve paleózom, de azóta nem híztam ettől egy dekát sem, illetve így fogytam le az elején. Viszont ahány ember annyiféle paleo. Nem lehet mindenkire ugyanazokat az arányokat általánosítani. Ezért szoktam mondani, hogy ki kell tapasztalni, hogy neked mi válik be. Azért igen nagy az esély rá, hogy szalonna+saláta kombóval simán fogyni fogsz. :)
2013. okt. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Paleótól visszahízni senki nem fog. A szalonnát nyugodtan eheted salátával.
2013. okt. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Sowilo ***** válasza:
scriba, akkor valamit nagyon elcsesztél a paleóval... szénhidrátdúsan étkezni egészségtelen, hízáshoz vezet. Kivéve, ha testépítő vagy, és szükséges magasan tartanod a szénhidrátbeviteled, hogy a szintén magasan tartott fehérje az izmokban kössön ki. Ettől eltekintve nem jó szénhidrátdúsan enni.
2013. okt. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A paleo nem diéta, nem életmód. Tehát értelmezhetetlen az a válasz, hogy "utána" szénhidrátdús napokat tart valaki.
2013. okt. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!