Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Dagadtnak számítok?

Dagadtnak számítok?

Figyelt kérdés

amikor elrtem a 88 89 kilót aztmondtam álj, elkezdtem kevesebbet enni és futni most ilyen eredményeim vannak

77 KG [link]


73 KG

[link]



de még mindig nagyon kövérnek érzem magam, mi a véleményetek? UI 182 CM



2013. aug. 21. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem jó a kép,küldj másikat.
2013. aug. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

bocsi itt ajó kép : 77 kiló: [link]


74 kiló : [link]

2013. aug. 21. 21:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy dagadt, viszont egy kis izom elférne rajtad, hogy legyen valami formád. Futástól viszont nem leszel izmosabb, erőedzést kéne csinálnod.

Amúgy grat a fogyáshoz!:)

2013. aug. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy dagadt,de tényleg izmosodhatnál. Azért érzed magad dagadtnak,mert nem mozogsz,eddzel.
2013. aug. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hmm értem köszi! hát kodiztam 1 hónapig , de nagyon drága a bérlet. egyéb ötlet?
2013. aug. 21. 21:35
 6/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Hát beszerezhetsz súlyzókat pl, erősíthetsz magadtól, szétnézel, hogy miket lehetne csinálni, utána keresgélsz, ha már az internet világában élünk.

De pl ami nekem nagyon tetszik (én nem csinálom, amúgy se túl nőies dolog, bár lehet majd egyszer kipróbálom) az a fegyencedzés, aminek a lényege, hogy saját testsúllyal edzel.

Kell hozzá egy könyv(amit csak 1x kell megvenni), és egy k..rvanagy adag elszántság.:)

2013. aug. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Beszerezhetsz húst, paprikát, paradicsomot, uborkát. Egy kis tojást, halat..


Miközben kenyér, rizs, tej stb. helyett ezeket eszed, nyomhatod otthon ingyen a fegyencedzés programot. Feltéve hogy nincs kedved thaiboxolni, ha van akkor ne fogd vissza magad.

2013. aug. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!