Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Ti milyen mustárt vásároltok?

Ti milyen mustárt vásároltok?

Figyelt kérdés
Hol tudok venni olyan mustárt, amiben nincs mesterséges összetevő, sem cukor, és mégis finom?
2013. nov. 12. 09:18
 1/8 anonim válasza:
53%
sárgát
2013. nov. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
mustárban is van cukor? valahogy nem éreztem,de neked lehet igazad.Amúgy az olcsóbbakat messze kerülöm,mert annyira híg,fele víz,másik fele,valami igénytelen massza...
2013. nov. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Univerest
2013. nov. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én dijonit.
2013. nov. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy finom-e, emberfüggő. Én sajna egyetlen mustárt szeretek, ami cukros. A párom szereti a dijonit, ami nem az. Nekem az iszonyúan erős.
2013. nov. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dijonit.
2013. nov. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Házilag mustárt végtelen könnyű előállítani, lehet kapni (rendelni) mustármagot és/vagy mustárport (én utóbbit rendeltem, olcsó volt), és vannak receptek a neten.

Nemcsak nem cukros, de lehet játszani az ízekkel, egészen különleges mustárokat lehet készíteni, én pl. a múltkor mostarda-t csináltam (nézzétek meg a Kaldenecker oldalán), ez észak-olaszországi gyümölcsös mustár. Isteni finom.

Nem kell sokat csinálni, egy kis üveggel mindig elég gyártani, kivéve, ha beleszerettek, ami valószínű :)

Mindenféle ételhez (pl. vörös húsok, fehér húsok, sajtok, stb.) más-másféle mustárt lehet használni, mert ha saját magad készíted, csak a fantázia szab határt.

Mindenkinek ajánlom (amúgy nagyon könnyű megcsinálni), mustárkészítésre fel!

2013. nov. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én most Norbis mustárt vettem és finom. De a Dijoniban sincs cukor. Viszont házilag én is meg fogom próbálni.... jó ötlet!
2014. febr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!