Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Fehérjenapon virslihez ehetek...

Fehérjenapon virslihez ehetek tartármártást vagy majonézt? Vagy csak mustárt?

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 13:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

ezek nagyrészben lipidek, de lipid nap nincs..

sőt olyan étel se ami csak ez vagy az.....

de hogy a kérdésedre válaszoljak, nem kellene enni hozzá semmit igazából. én nem ennék

2009. márc. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ehetsz! Egyrészt a tartárohoz tejföl, majonéz és mustár kell. Mustár és ketchup mindennap ehető, másrészt a tejföl vastagon fehérje, harmadrészt a majonézbe is mustár van és tojás
2009. márc. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2009. márc. 2. 14:30
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennyi belefér. Én még néha kenyeret is eszem fehérjenapon és így is hatásos volt
2009. márc. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

hát ez az:D

csökkentett adagon van a hangsúly nem szétválasztáson ami nem is igazi szétválasztás XD

2009. márc. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én az utolsónak mondanám, hogy ez ilyen formában baromság! Ugyanannyit eszek, mint a 90 napos előtt és mégis fogytam 7 kilót, mióta csinálom!
2009. márc. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem javasolnám, mert ugye a majonéz alapja (ami meg a tartármártás alapja) a tojássárgája és az olaj. Sok-sok olaj. Én úgy szoktam a virslit feldobni, hogy sajtot reszelek rá, amit a mikróba kellemesen ráolvasztok, ehhez jöhet kechup, pirosarany, vagy némi saláta salátaöntettel (merthogy az engedélyezett). Nekem a Norbis joghurtos salátaöntet jött be, mert legalább diétás és nagyon finom.

És a virsli nem csak főve, hanem sülve is isteni, hosszába kettévágom, a domború tetejét beirdalom és teflon edényben kicsit megsütöm egy teáskanálnyi olivaolajon. Erre is szoktam a vége felé sajtot reszelni. Isteni párosítás.

2009. márc. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

a sajtban is zsír van XD nem fehérje..

attol h diétás csak kevesebb a zsír

2009. márc. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm, az utolsó előtti válaszoló nagyon jó tippeket adott! :)
2009. márc. 6. 18:26
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
jo hát ez egy logikátlan diéta de gratXD
2009. márc. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!