Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Valaki alkalmazta mára 811-et...

Valaki alkalmazta mára 811-et fogyókúraként és ha igen mennyit fogyott?

Figyelt kérdés

2013. nov. 16. 10:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
???????????
2013. nov. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az mi?
2013. nov. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%

Gyümölcsevésen alapuló 'tudományos' táplálkozási irányzat. 8:1:1 arány ch:protein:zsír bevitelre utal ami a zöldségek - gyümölcsök makrotápanyag összetételére átlagosnak mondható.


Tehát nem egy húsevő táplálkozási mód, viszont nem is gabonaevő vagy tejfogyasztó. Tehát sok előnye van, lehetne több is ha húst vinnének bele.

2013. nov. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én nem tudnám csinálni (ha nyersvegán lennék, akkor sokkal zsírosabban és kevésbé szénhidrátdúsan ennék, mint a 811), de szerintem lehet vele hízni, fogyni, súlyt tartani is. Az utóbbi kettő evidens, az első lehet, hogy nehéz, de bizonyára elképzelhető, ha nagyon sokat eszik az ember.

Én még nem láttam kövér nyersvegánt (de elég keveset láttam, az is igaz), viszont hihetetlenül piciket képesek enni, ha hihetünk a blogjaiknak. Furcsa lények, pedig a gasztronómiájuk szuper, sokat köszönhetek a nyersvegán konyhának :)

2013. nov. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kiegészítés: Jó, azért biztos megvan a kalóriabevitelük, de pont ami nekem az ételt teszi, abból alig esznek. Sok gyümölcsben is van kalória, de pl. egy gyümölcsturmix nekem nem főétkezés (reggelinek még OK).

(Persze a kókusz, sőt a dió is gyümölcs, de most nem azokra gondoltam :) A 811 azoknak a lelkes használatát nem engedi meg.)

2013. nov. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
igen nekem nagyon tetszik a nyersvegan etkezes de beleorulnek ha csak turmixokat innek allandoan (es ok alt azt csinaljak) nekem kell hogy raghassak :D es nincs jobb ahoz mint valami jo kis hus szelet
2013. nov. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nemnem, a gyümölcsevők szoktak turmixozni.

A nyersvegánok tortákat és nemsütiket csinálnak (jó, biztos nem naponta, nem azért mondom), rengeteg ropogós zöldséget esznek mindenféle szószba mártva, krékereket, kenyereket (nem tudom nem kenyérnek nevezni azt, aminek az a szerepe és egész olyasmi, épp csak nem gabonából van), leveseket (ropogós, nyers zöldségekkel, bár vannak krémlevesek is, hogyne), cukkinispagettit, bonbonokat... Én ugye arra koncentrálok, ami nekem tetszik :D Nagy zöldturmix fanok is többnyire, én próbáltam, szerintem nem jó és nem értem, miért kellene az embernek olyat enni, amit turmixolás nélkül nem tudnak olyan mennyiségben tolni, mint "kellene". Az nem természetes, akárcsak Európa közepén azt mondani, hogy márpedig a tengeri halolaj kell. Logikátlan számomra, no.

Rizs helyett ugyanúgy megpróbálják bedobni a karfiolt, mint a paleósok, pedig szerencsétlen növény még körvonalakban sem hasonlít a rizsre, éppcsak ő is fehér. Viszont finom (főleg nem nyersen, nyersen viszont rém poénos és ropogós). S nem laktat.


Ropogtatni messze a zöldségek a legalkalmasabbak, plusz a ropogós, krékerszerű dolgok...

2013. nov. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

[link]


Ezek eléggé rágható kaják, legalábbis amikor utoljára kóstoltam őket egyrészt igen finomak voltak, másrészt visszaadták a megszokott ételek zamatát. A húsos ételekét is.

2013. nov. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok de szerintem kicsit eltértünk a kérdéstől.
2013. nov. 16. 22:40
 10/12 anonim ***** válasza:

Akkor Te ne haragudj :)


Konkrétan mi a kérdésed? Lehet fogyni ha jól eszel, igen.

2013. nov. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!