Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » A paleó diétában fogyasztható...

A paleó diétában fogyasztható maltodextrin?

Figyelt kérdés
2013. nov. 27. 15:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
Nem! Csak hús meg meleg kacsazsír! A többitől meghalsz. Azonnal.
2013. nov. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Mi közöd Tőle ***** válasza:
100%
Nem dől össze a világ, ha mondjuk a vitaminodban van egy kis maltodextrin. Azért tudatosan ne keresd :D
2013. nov. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
52%

Nem jó...:/


Az # 1-esnek meg üzenem, hogy egyáltalán nem volt humoros.

2013. nov. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
44%
Hát, nem is vicceltem.
2013. nov. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%

Belefér, nyilván nem ilyen képezi az étrend alapját, hiszen az alapok a zöldségek, húsfélék ésatöbbi értelmes kaja.


De tápkiegekben lévő mennyiség a mindegy kategória egészség szempontjából, nem árt. Gondolom én.


Tápi.

2013. nov. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
12%
Nem hinném, hogy az ősemberek túl sok maltodextrint ettek volna... A paleo diétával meg amúgy is vigyázni kell, mert hamar elkezdesz szőrösödni, kővel tüzet gyújtani, meg a falra állatokat rajzolni :D Úgyhogy csak óvatosan azzal a maltodextrinnel...
2013. nov. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%
Egészségesség a lényeg, és nem tudok róla, hogy problémás lenne.. kis mennyiségben.
2013. nov. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Az értelmes válaszokat nagyon köszönöm! Valaki esetleg be tud linkelni megbízható infókat, leírást a maltodextrinről? Érdekelne mennyi idő alatt szívódik fel, ilyesmi, mert hiába írom be a keresőbe, teljesen ellentmondásos infókat olvasok. Találtam egy jónak tűnő terméket, amiben ez az édesítő, és nem tudom megvegyem-e. A másik alternatíva (ezeknél a termékeknél) a szukralóz, de arról olvastam, mit ír Szendi Gábor és sajnos az egészségtelen.
2013. nov. 28. 08:42
 9/17 anonim ***** válasza:

Maltodextrin? Maltodextrin?

Az ugye a "zsírosnyér"? :-)

2013. dec. 4. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

[link]


Nálunk a maltodextrint általában kukoricából állítják elő, tehát gluténmentes.

2013. dec. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!