Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Mi a helyzet a házi szilvalekv...

Mi a helyzet a házi szilvalekvárral, amely úgy készül hogy nincs benne semmi plusz. Csak egyszerűen főzzük a kimagolt szilvát, addig ameddig lekvár állaga lesz. (mifelénk ezt készítik szilvalekvár név alatt. Ez fogyasztható?

Figyelt kérdés

2013. jan. 31. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Szilvának van szénhidráttartalma alapban is.
2013. jan. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Az nyár óta már rég megromlott, ha nincs benne cukor, ami tartósítsa.
2013. jan. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Jaj te szent ég. Egyik Ch-zik nekem,másik meg romlottságról beszél......De szerintetek én ezt kérdeztem? És említettem én azt hogy van nekem itthon?...Meg a Ch tartalmát sem kérdeztem.

kérdésre akarok választ,nem kell a mellébeszélés.

Paleo-ban fogyasztható vagy nem. (Igen\Nem) Ha nem akkor miért?.....

2013. jan. 31. 19:10
 4/10 anonim ***** válasza:
Több éves -cukor nélküli- szilvalekvárom van a kamrában, semmi baja! Olyan kemény már, mint az agyag!
2013. jan. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ha olyan k*rva okos vagy akkor a gúglit már rég ismerned kéne.

2013. jan. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
? Nem mondtam h okos vagyok\volnék. De zavar,hogy nem válaszolnak konkrétan a kérdésekre..... :S
2013. jan. 31. 19:26
 7/10 anonim ***** válasza:

Mert konkrétan nem szerepelt a kérdésedben a paleo!!!

És még te puffogsz!

2013. jan. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7-es. Az lehet hogy a kérdésemben nem szerepelt. De nézted már hogy milyen kategóriában is van feltéve a kérdésem? Már bocsi.
2013. jan. 31. 21:05
 9/10 Julie S ***** válasza:
Hát, plusz cukor nélkül is szinte tömény cukor lesz az a lekvár. :) Szóval nagyon-nagyon mértékkel... de inkább aszalt formában enném a szilvát, és úgy is csak visszafogottan.
2013. jan. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van olyan lekvárom, hónapok óta a hűtőben van, és semmi baja, néha kanalazok belőle egy kicsit. De mi is a baj vele? Nincs benne cukor, olyan mintha megennél pár szilvát.
2013. febr. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!