Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Paleósok! Ma sok nem paleo...

Paleósok! Ma sok nem paleo dolgot ettem, mivel ma tartottuk a családunkban a karácsonyt. Nagyon elrontottam magam?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy ezzel az 1 nappal nem hízok-e vissza,illetve nem jönnek vissza újbóll a betegségeim?(nagyon szégyellem magam, mivel már kb. 1 éve rendesen paleoztam :( )

Holnaptól folytatom nagyon szigorúan a paleot



2013. dec. 21. 21:35
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
84%
Akkor nem is vagy igazi ősember.
2013. dec. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Egy nap miatt semmi bajod nem lesz, legfeljebb rosszabb lesz a közérzeted mondjuk a beiglik miatt:)))
2013. dec. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsónak a választ! :)

De még mindig rosszul érzem magam lelkileg, mivel eszerint nagyon gyenge vagyok

2013. dec. 22. 06:30
 4/22 mpecsa válasza:

Nem kell ennyire belebetegedni...

De ha ennyire zavar, legközelebb elkészíthetsz magadnak egy-két adag megfelelő ételt, én is így szoktam.

Ha pedig én vagyok a házigazda, akkor minden paleo elvek szerint készül, és szinte soha nincs semmi kifogás, senki nem hiányolja a hasábburgonyát, vagy a tésztaköretet.

Egy nap kihágástól nemigen lesz bajod, pláne nem hízol vissza.

2013. dec. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Valószínűleg elindulnak olyan gyulladásos folyamatok a szervezetedben mint az átlag emberekben szoktak. Lehet meg fog látszódni a bőrödön, közérzeteden.. stb.


De hagyd már a lelkizést, teljesen értelmetlen érzelmeket fűzni a táplálkozásodhoz. Fölösleges szégyellni, rá kell ébredni hogy az ember esendő. De ez önmagában még nem baj.

2013. dec. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Julie S ***** válasza:

Egy naptól mégis hogyan híznál vissza egy év következetes paleo után?!

Ha súlyos betegséged lenne, nem ennél olyat, amitől beteg lehetsz. De mivel ezek szerint nincs ilyen gondod, így kisebb-nagyobb kellemetlen tünetektől eltekintve valószínűleg semmi bajod nem lesz. Utólag amúgy már kár keseregni, hiszen a te döntésed volt. Senki sem tökéletes, de ez így van rendjén.

2013. dec. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Ugyan, semmi bajod nem lesz. Ne parázz!A bőröd sem romlik ettől. Még egy gyógyszerész, aki 15 éve ezzel foglalkozik, ő is mondta, hogy annyira szereti a somlóit, hogy minden hónapban "bűnözik". De ez nem is bűnözés.Csak ennyi lenne!!

A bűnözést nem itt kell keresni..

2013. dec. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
1 hét alatt sem hiznál vissza, a kérdés inkább az hogy utána vissza tudsz-e állni.
2013. dec. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Igazatok van 1 nap még nem a világvége, de soha többet nem csalok! :)

Amúgy nem lett semmilyen tünetem, reggel meg is mértem az éhgyomri cukrom és csak 4.5 volt! :)

2013. dec. 22. 14:20
 10/22 anonim ***** válasza:
Ma, és egyébként az ünnepek alatt sokan voltak így, hogy "nem paleó dolgokat" ettek.... hát ők jártak jól.
2013. dec. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!