Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek a mai nappal...

Szerintetek a mai nappal elrontottam mindent?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen mennek le a kg rólam, de felfele meg nagyon hamar. Életmódváltással fogyok, semmi édesség, cukor, liszt stb. De sajnos, a mai napon elrontottam: Megettem 2 szelet sütit, pár szem bonbont, és 1-2 kocka csokit is :( Mellette csirkemellet ettem salátával. És colát is ittam, igaz Zéró cukrosat, de ez nem számít. :( Szerintetek most elrontottam, vissza jön pár kg? Tudom, nem kellett volna de Névnapom volt /van/ és.. így alakult.

Köszönöm előre is.


2013. nov. 19. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy nem egy nap alatt fogysz le, úgy nem is egy nap alatt hízol vissza. Valami nem stimmel az étrendedbe, ha ilyen falásroham jön rád. Normális fehérje-szénhidrát-zsír arányban nem ettél volna félre.
2013. nov. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Ne értsd félre, nem szokott rám törni falás roham, pedig fél éve étkezem "normálisan". Csak hozták ajándékba és nem akartam meg se bántani őket, meg félév után úgy gondoltam talán belefér, de már nem így érzem. Meg nem az egészet ettem meg csak tényleg 1-2 kockát.
2013. nov. 19. 20:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Fél évben egyszer belefér. Ennyire nem kellett volna pánikba esned. Holnaptól folytasd ott ahol abbahagytad.
2013. nov. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm még egyszer. Tudom, nem kéne emiatt,csak annyit "dolgoztam" érte :)
2013. nov. 19. 21:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy visszafogott névnapozásnál nem kéne falásrohamot emlegetni... A kérdezőnél ez pláne kivételes alkalom.

Ne is legyen gyakori, ha nehezen fogy és könnyen hízik (részvétem), de ennyinek bele kellett férnie. Ha rontott is valamit a nap, elég minimális lehet, amennyiben lelkileg nem zökkenti ki a diétázót.


Kérdező, folytasd, amit elkezdtél és nem lesz semmi baj. Ennyitől nem lehet.

2013. nov. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Ma már rendesen vissza álltam, megterveztem a napomat. Plusz mozgást is beiktattam, így én sem fogom magam rosszul érezni miatta :)
2013. nov. 20. 04:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!