Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Aki jelentős súlytöbblettel...

Aki jelentős súlytöbblettel (15-20 kg) indult neki a paleo étrendnek, leírná nekem, hogy miből állt egy napi étkezése, és miből mekkora mennyiséget evett?

Figyelt kérdés
2014. jan. 7. 18:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem eszem olyan ételeket, amelyek tiltottak, viszont kíváncsi lennék arra, hogy a megengedett ételekből mennyi az a mennyiség, amennyivel azért szépen lassan el lehet kezdeni lefogyni.
2014. jan. 7. 18:51
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem akarlak eltantorítani, de én speciel csak híztam a paleotól. Szépen lefogytam tavlyelőtt kalóriaszámlálással, épp olyan 4-5 kiló feleslegem maradt. Akkoriban ekzdtem itt olvasni, hogy a kalóriaszámlálás hülyeség, a paleo a király. Na, mondom, ezt én is kipróbálom, hiszen imádom a húst, a zöldségekkel sincs bajom, nekem ez menni fog. Aztán azt vettem észre, hogy szépen lassan-lassan, de visszakúsztak a kilóim, pedig nem ettem tiltott dolgokat, mégis híztam a zsíros húsoktól(nem szalonnát ettem, hanem csak sima disznóhúst, csirkét)

Szóval megpróbálhatod, de ne keseredj nagyon el, ha nem fog sikerülni. Én azóta visszatértem a kalóriszámlásáshoz, igaz, most sem eszem kenyert meg ilyesmit cska nagyon ritkán, de így sokkal jobban tudom kontrolálni. Végólis nem azt mondom, hogy rossz a paleo, de mindenképp kombináld kalóriszámlálással és a paleo kajákból se egyél többet 1200 kalóriánál, mert akkor lehet nem fogsz fogyni.

2014. jan. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Több, mint egy éve paleózom. 6 hónap alatt szép fokozatosan megszabadultam 10 kg túlsúlytól (ennyit is akartam), azóta stagnál a súlyom (így is akartam).

Zöldfélékből korlátlan mennyiségeket eszem párolva, sütve, salátának, soha nem vagyok éhes. Naponta egyszer hús vagy hal vagy tojás. Semmi lisztes étel (kenyér, tészta). Csak zsírból fogytam, az izomzatom napi 1 órás klf törnával erősítem.

2014. jan. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Én 24 kilót fogytam paleóval. 112 ről 88-ra. 183 centi vagyok és 24 éves férfi.


Mindenből annyit ettem, amennyit kívántam és amennyitől nem voltam éhes. Kalóriában ez nem tudom mennyi volt. Én azt mondom, hogy olyan 2500 körül ettem átlagosan. Nyilván én elég magas vagyok és még izom is van azért rajtam rendesen, ezért én elég sok kalóriát égetek alapból. Egyébként érdemes annyit enni, hogy jól lakj tőle. Így nagyon könnyű fogyni, mert nem éhezel közben és csak idő kérdése amíg nem néz ki jól az ember.

2014. jan. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!