Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a jobb? A krumpli vagy...

Melyik a jobb? A krumpli vagy a teljes kiörlésű kenyér, ha ugyanakkora mennyiséget nézünk?

Figyelt kérdés
Avagy melyik a jobbik rossz?
2013. nov. 12. 23:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, az én testem a krumplira szavaz s nem szereti a glutént, bár kifejezetten rosszul attól se lesz.

De annál is inkább a rizs és a köles...

Viszont nem vagyok szakértő s hiába olvastam cikkeket, nem tudhatom biztosan az igazságtartalmukat.

2013. nov. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Krumpli (főve), mert nincsen belekeverve mindenféle adalék :)
2013. nov. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De egy adag krumpli nehezebb mint egy szelet kenyér. (Bár én is inkább krumplit ennék.)
2013. nov. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy alma is nehezebb, mint 3 kocka csoki, mégis az alma a jobb :D
2013. nov. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és sült krumpli-teljes kiörlésű kenyér? még akkor is a krumpli a jobb? (nem a mekis krumplira gondolok, hanem ami otthon is elkészíthető, olajban) tudom, hogy diétában egyik sem túl jó csak kiváncsi vagyok:)
2013. nov. 13. 15:59
 6/10 anonim ***** válasza:

Első voltam. Nekem a sült krumpli is jobb, mint bármilyen kenyér, akár házi is. Finom cucc, bár nem igazán laktat, de a kenyér sem teszi, ha rólam van szó.

De nekem sosem volt bajom a zsírban sütéssel, függetlenül attól, miről van szó. Más dolgokra vagyok érzékeny. Próbálok egy csomó dologra figyelni, de ha minden zavarna, amit nem tartanak jónak, már éhen haltam volna.

2013. nov. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sült krumpli már nem jó, mert rengeteg olajat magába szív.
2013. nov. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A gluténos mindig rosszabb lesz.
2013. nov. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 gabriell88 válasza:
Ilyen szempontból semmi sem jó ami olajban sül... Én eszek krumplit,mértékkel és csak otthoni sütésűt , viszont nem napraforgó olajat használok, hanem kókusz zsírt,amiből igazán kevés kell és egészséges.reggelire szoktam teljes kiörlésűt illetve magvas kenyeret (1-2 szeletet) elfogyasztani,2 hét alatt 5 kiló már lement.
2013. nov. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Fogyni ezer +1 féleképpen lehet..


De mondjuk egy kis krumpli még hosszú távon sem okoz gondot a legtöbb ember egészségének, a kókuszzsír is jó.


De pl. a teljes őrlésű gabonákkal idővel a legtöbb embernek tényleg gondja lesz. Bár fogyni lehet müzlis reggelivel, sőt palacsintával is.. ez csak ideig-óráig tartható.

2013. nov. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!