Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Mennyire hatásos a paleo diéta?

Mennyire hatásos a paleo diéta?

Figyelt kérdés
Mennyire hatàsos a csirkemell és zöldsèg kombinàciò abban, hogy némi sùlytòl megszabaduljak? Persze edzenékis közben. Illetve ha esetleg abbahagyom mennyire Lfog yoyo efektus kialakulni?

2014. jan. 19. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A test állapota nem konstans.Ha jól kajálsz,jól fogsz kinézni,ha visszatérsz a sz@.rhoz,akkor meg sz@.rúl.A paleo beválhat,próbáld ki!
2014. jan. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még az is érdekelne, hogy a mellem "megszenvedné" ezt az egészet?
2014. jan. 19. 16:34
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


A melled zsírszövetből is áll, és egészséges fogyás alatt is változhat a mérete, de ezt nem illetjük a 'megszenved' jelzővel.

2014. jan. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A megszenvedés alatt a laposodàsra gondoltam.
2014. jan. 19. 17:33
 5/8 Julie S ***** válasza:

Amit híztál a melledre (is), az idővel le fog menni róla, ha fogysz.

Ha már felnőtt nő vagy és voltál már ilyen korodban vékony, akkor tudhatod, mekkora valójában a melled. Vagyis azt, hogy mire számíts azután, hogy megszabadulsz a súlyfeleslegedtől. Ha nem ez a helyzet, akkor majd megtudod, milyen valójában a melled.

(Nekem például egy kosármérettel kisebb lett 20 kg fogyás után.)

2014. jan. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Meglehetősen jó a palejó étrend. Nem csak csirkemellből és zöldségből áll viszont, arról jó ha tudsz. Én megenném a zsíros húst is, meg a szalonnát, meg a tepertyűt. Én úgy vettem észre 1 év távlatból, hogy ebben a szellemiségben lehet enni korlátlan ideig. Jojó effektus természetesen kizárt.
2014. jan. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én paleolit étrend alapján étkezem és azt tudom mondani, hogy megéri a kitartás minden szempontból.

A kilók csak úgy peregnek lefelé és az ember energikussága hihetetlen mértékben megsokszorozódik.

Mivel a testsúly érdekel leginkább én az első hónapban 8 kg fogytam de hozzá kell tennem, hogy néha ittam egy kis mályva teát (amit elég óvatosan, finoman kell adagolni mert tud drasztikus is lenni), hogy az emésztést kicsit megsegítsem.

2014. jan. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én egyszer sokat ledobtam vele,de az vissza is jött normális evés mellett.

Edzés mellett működni fog szerintem!!!

De meg is kell tanulni helyesen étkezni az az igazság... :(

Ezt inkább hosszútávon érdemes ...

2014. febr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!