Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3-4 hónap alatt le szeretnék...

3-4 hónap alatt le szeretnék adni (minimum) 10-15 kilót. Lehetséges?

Figyelt kérdés

Sajnos az utóbbi 2 hónapban szépen felszaladtak rám a kilók.

Segítséget szeretnék kérni olyan emberektől, akiknek sikerült. Hogyan csináltátok, mi a bevált módszer?

Tudom, hogy ehhez nem csak 1-2 hetes diéta kell, hanem teljes életmód váltás, de mégis szeretnék segítséget kérni.Nézelődtem a neten, de nem találom reálisnak azokat a fogyókúrákat (+ költséges is)És esetleg van olyan módszer, ami esetleg pénztárca kímélő, mert sajnos jelenleg nem vagyok a csúcson anyagilag :)



2013. szept. 22. 04:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát fogyókúrát ne is keress. Mondjuk csökkentsd szénhidrátbevitelt és növeld a fehérjét. De leírhatnád,h milyen magas vagy, hány és mit szoktál enni és mennyit.
2013. szept. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A zöldségfélék jelenleg olcsók és változatosak. Mellé viszont szükség van fehérjére is (hal, hús, tojás).

2 hónap alatt szaladt rád 10-15 kiló??? Ezt te sem mondod komolyan:)

2013. szept. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De sajnos ilyen rövid idő alatt.. :(

174cm és 87kg... Jelenleg étkezésem teljes káosz, reggel egyátalán nem eszem, délután 1-2 szendvics és legközelebb csak éjszaka eszem.

2013. szept. 22. 16:09
 4/5 anonim válasza:
Uhh... pedig napi 4-5ször kéne enned, keveset. Kenyér legyen teljes kiőrlésű , vegyél csirkét (1kg olcsóbb, mint más normális felvágott) süsd meg ahogy szereted,vékonyan szeleteld fel és azt is tehetsz a szendvicsbe + sajt, zöldség. Vacsorára túrót vagy esetleg tojást egyél, szénhidrátot semmiképp. Nasikat hagyd el, ha megkívánsz valamit egyél helyette gyümölcsöt(mértékkel). Sok vizet igyál - legalább napi 2l. Napi 8óra alvás, heti 3x mozogj legalább 1 órát!!. Ha ilyen gyorsan jött fel rád ennyi akkor fokozatosan, rendszeres mozgással kéne leadni kb. heti fél kg súlyvesztéssel. Inkább fél évet mondanék, ha elég elhatározott vagy talán meglehet hamarabb is.
2013. szept. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ertem. Koszonom szepen a segitseget, igy konnyebb lesz.

:)

2013. szept. 23. 02:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!