Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Fogászati beavatkozás előtt...

Fogászati beavatkozás előtt állok. Mit egyek, amit nem kell megrágni?

Figyelt kérdés
Korona levételek miatt 1-2 hétig problémás lesz számomra a rágás. Milyen paleos ételeket tudok enni? (paleós süti, kenyér nem érdekel!)

2014. márc. 16. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:

A kenyeret amúgyis rágni kell, azt miért mondaná bárki?


Nekem a zsírtej és a lágytojás jut eszembe, plusz zöldség- és gyümölcsturmixok. Ezzel be is tudnék vinni mindent, amit eszem. Zöldséges húskrémeket is lehet keverni.

2014. márc. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A turmix tejet feltételez. Tejet, tejterméket nem fogyasztok.
2014. márc. 16. 12:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Fogászati beavatkozás utáni napokban amúgyis ellenjavallott a tej.
2014. márc. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok paleós de ilyen ötletem van: zöldségpürék. Mondjuk brokkoliból,sóskából,spenótból stb... tejet sem kell hozzá adnod,hanem a megfőzött zöldségeket vízzel együtt leturmixolod...krémleves szerűség is lehet belőle ha több vízet adsz hozzá
2014. márc. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Julie S ***** válasza:
Nem feltetelez tejet, mivel paleo kategoriaban jarunk. Turmixolni barmit lehet, amit visz a turmixgep, meg amihez gusztusod van. :) Ha higitani kell, arra ott a viz, vagy a novenyi "tejek".
2014. márc. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Zsírtej nem tejjel készül, vagyis kókusztejjel.

Az szerintem nagyon jó ötlet, laktató nagyon.


Vagy pürélevesek, akár hússal is...összeturmixolod.

Nem fogsz éhenhalni :-)!


Sok sikert!

2014. márc. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elfeledtem, hogy a turmix egyeseknek tejet jelent s ez amúgyis paleo kategória. Én zöldturmixot és icipici vízzel készült gyümölcsturmixot iszom néha. Még az általam egyébként igen kedvelt kókusztejet sem használom a gyümölcsök mellé, maximum egy pici diót.
2014. márc. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az ötleteket.
2014. márc. 17. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!