Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Ha egy muffin paleo akkor...

Ha egy muffin paleo akkor akar este is ehetek belole?

Figyelt kérdés
Par napja kezdem el paleozni de nem tudom h a kaloriakat is kell szamolni ha fogyni akarok?
2014. ápr. 8. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Muffin mehet bármikor!
2014. ápr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy a kalóriabevitel, de ez nem jelenti azt, hogy számolni is kell... Amúgy nekem a szénhidrátot volt célszerű csökkenteni, nem a kalóriát, főleg, mert az nekem megvalósítható volt, a kalóriával szemben.

(Nem tudom, mi van a muffinban, amit eszel - az enyém eléggé szénhidrátszegény, úgyhogy olyan, mint egy "normál" ételem, viszont lövésem nincs az esti tiltólisták értelméről, én nem foglalkozom velük, mert árt a hedonizmusomnak.)

2014. ápr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Nyugodtan, az ősember is muffint vacsorázott
2014. ápr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egy enyhe kalóriadeficitet tarok fenn, ami kb. -400/-500 kcal/nap. Az eredmény december vége óta -12 kg.
2014. ápr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Banan van benne tojas, mandulaliszt es edesito.Koszi annak aki ertelmes valaszt irt.
2014. ápr. 8. 21:08
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Banánnal és maglisztekkel túl lehet lőni a célon, bezony.


Azért ezekkel lehet bevinni szénhidrátot, paleós kemény sportolók pont ezért is szoktak ilyeneket enni, hogy legyen szénhidrát nekik (mondjuk nyilván nem muszáj) de legyen tiszta is az étkezésük.


Szóval talán ezt inkább mértékkel, főleg az elején amíg még nem látod milyen ütemben fogysz..

2014. ápr. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!