Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Több napos autóbuszos útra...

Több napos autóbuszos útra milyen élelmiszert ajánlotok?

Figyelt kérdés
Reggeli, vacsora megoldva, csak napközben kéne valamit ennem buszon. Mit vigyek?

2014. máj. 22. 20:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Amennyiben van lehetőséged főzni a szállásodon, akkor a főtt tojás remek hordozható kaja.


Én ha házon kívül kell ennem és nincs melegítési lehetőség, akkor ezt szoktam vinni:

Főtt tojás, vagy kolbász, vagy szalonna - laktat és nem romlékony


Aztán mindig viszek zöldséget is. Mondjuk egy sárgarépát, karalábét minden körülmény között meg lehet tisztítani.

Retek, paradicsom, ubi, karalábé.


Szoktam almát is vinni, narancsot...mindek van épp szezonja...vagy banánt.


És magokat is, hogy tutira ne haljak éhen, persze soha nem halok éhen, de fő a bizonság :-).


1-2 napig hűtés nélkül szerintem vihető füstölt lazac is...


Csinálhatos azt is, hogy kekszeket készítesz előre, sós pogit, édeset is kiegészítésnek.


Halkonzerv is tud rajtad segíteni...

2014. máj. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
37%

Vihetsz sült csirkecombot, rántott húst, fasírozottat. 1-2 napig elállnak.

Abonett, puffasztott rizs, toast kenyér, kalács (tudom, hogy nem paleo, de hátha más is olvassa)

májkrém, tömlős sajtkrém

ropi, keksz, csoki

aszalt gyümölcs

Ezek jutottak még eszembe az első válaszon kívül.

2014. máj. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de nem véletlenül írtam a paleóba: kalács, kenyér, pogi, ropi, ilyesmi kizárva. Főzni sehol nem tudok, szállodákban lakom (kulturális körutazás), ahol reggelizem és vacsorázom, de napközben nem tudok kajára költeni, azt szeretném megoldani a buszon étkezéssel.
2014. máj. 23. 04:20
 4/22 anonim ***** válasza:
66%

Buszon véletlen sem egyél főtt tojást vagy kolbászt. Jó büdös lesz minden.

Mert ugye konkrétan azt írtad hogy a buszon kellene valamit enned.

Szerintem ez semennyire nem megoldható, hiszen több napos kirándulás, főzni nem fogsz tudni, vásárolni élelmiszert nem igazán fogsz tudni, mert nem lesz rá idő.Az ilyen kulturális körutazások azok túlélő túrák. Csak menni menni. Gondolom voltál már ilyenen és tudod miről beszélek. Vagy jól bereggelizel és kibírod estig, vagy arra a pár napra lazítasz a dolgokon és viszel valami pékárut. Ezzel meg az a baj ha régóta nem ettél ilyet akkor jön a hasmenés arra meg nincs szükséged a buszon. Mert első nap még vihetsz otthonról csirkehúst sütve, de 3-4 napig nem tartogathatod.

2014. máj. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Olajos magok, mag krékerek, zöldségek, halkonzerv.

Vagy intermittent fastingot tartasz, az is paleo.

2014. máj. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Julie S ***** válasza:
81%
En ilyen esetben magokon, es aszalt gyumolcsokon elnek (aszalt sargabarack, datolya, bananchips, kokuszchips, mazsola, mandula, dio, mogyoro). Meg mondjuk vinnek par szezamszeletet, meg etcsokit. Ja meg par alma, korte, banan siman elviheto minden nap, ezeket meg mindenhol tudsz venni es nem olyan dragak. Mondjuk en lehet, hogy vinnek magammal puffasztott rizst is.
2014. máj. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Péksütemény marha jó tanács egy paleózónak...
2014. máj. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Fehér sózott szalonna.
2014. máj. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Julie S-t kár volt lepontoznotok, mert egészen hasznosak a tanácsai.

Első napra én is grillcsirkét. Szerintem egy gyulai kevésbé büdi, mint a halkonzerv. Főtt tojásban mi a büdi?

2014. máj. 24. 18:09
 10/22 anonim ***** válasza:
52%
Ezért pontozták le.
2014. máj. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!