Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Erről az étlapról mi lenne a...

Erről az étlapról mi lenne a legjobb? ("Gyorsétterem" plaeo kaájákkal. )

Figyelt kérdés

Ma este lesz a legjobb barátnőm szülinapi bulija náluk, és direkt úgy választott éttermet ahonnan kaját rendelünk, hogy én is ehessek valamit. (Glutén-laktóz érzékeny vagyok.)

Na most, én megnéztem a menüt és nem nagyon győzött meg, ezért kérem a segítségeteket. Valamit muszáj lesz ennem, és nem akarok akkora bunkó lenni hogy a tortából sem eszem, és még kaját is viszek magammal mikor pont a kedvemért lesz innen a kaja. (Mindenki pizzát fog enni, és itt van paleo.) Szerintetek mit válasszak főételnek és édességnek? (Utóbbi elhagyható akár.)

[link]

Erre gondoltam:


Paleopipi

(paleo pizzaszósz, fokhagyma, friss paprika, friss paradicsom, fűszeres csirkemell, lilahagyma, paleo pizzatészta maglisztből, Cheddar sajt)

vagy erre:


Paleosalsa

(paleo pizzaszósz, friss erős paprika, friss gomba, friss paradicsom, kakukkfű, paleo pizzatészta maglisztből, Cheddar sajt)

Desszertnek erre:


Paleo csokis-málnás pohárkrém

málna zselével – friss málnából

Kíváncsian várom mit szóltok, ti mit ennétek! Más is játszik az étlapról ha glutén és tejmentes de nem akarok megint csirkemellett enni salátával... :D

Köszönöm!

22/L


2014. jún. 9. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem ha glutén- és tejmentes, egyél ami kedvedre való, ettől az egy naptól nem lesz semmi bajod, sőt még jót is tehet. jó étvágyat, jó bulit!:)
2014. jún. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szerintem igaza van az 1. Válaszolónak :D

:)

2014. jún. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha tudnád milyen szerencsés vagy, hogy vana közeledben ilyesmi. Paleo gyorsétterem, pizza, édességek. Én meg kell csináljak majamnak, ha ilyet akarok, de még az alapanyagokat is kész rémálom beszerezni. Egyél, amit a legjobban kívánsz, mind jó lesz!
2014. jún. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mivel glutén és laktóz érzékeny pont hogy baja lesz a sima kajától...

Nem hobbiból csinálja.

Szeintem teljesen jó a választás :))

2014. jún. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem rendben van az, amit kiválasztottál.

Érezd jól magad :-)!

2014. jún. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!