Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Hogy lehet az hogy nem tartom...

Hogy lehet az hogy nem tartom be 100%osan a paleo dietat, es megis fogyok pedig nem is sportolok semmit melle?

Figyelt kérdés
Heti kb 5 napot tudom tartani, ket napon kevesbe, ilyenkor tej, glutenmentes teszta, es meg edesseg is van, hogy befigyel. Akik paleoznak mindig minden korulmeny kozt be tudjak tartani? Lehet meg igy is hatasos a dieta fogyokuras celokra? Nem egeszsegi okokbol kifolyolag dietazok, pusztan fogyas es sulymegtartas vegett, es nincs tul nagy sulyfeleslegem, kb 5 v 6 kg.
2014. jún. 15. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát örülj neki :-).


Én nem fogyókúra miatt paleozom, hanem betegség miatt...én azt mondom, nagyon szigorúan betartom.


A 2 év alatt 2x ettem hagyományos sütit, de azt is liszt nélkül. Nlha eszek rízst, mondjuk 2 havonta. Néha krumplit megeszem a levesben, kb 4 havonta...


Párom velem paleozik, de csak úgy...ő totál félreeszik. De így is fogyott 12 kilót, tok sok energiája van...pörög ezerrel :-).


SZóval fogyni látod így is lehet :-). Örülj, hogy így van. A 80%-os paleo is jobb, mint a 0%-os :-D.

2014. jún. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudom 100%osan tartani, egyszeruen kivitelezhetetlen az en eletmodommal, ez a 80%os viszont kenyelmesen betarthato. Szerintem hosszutavon is megtartom ezt, fogyas utan is.
2014. jún. 15. 12:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, de látod nem is baj, mert így is működik.


Ha beteg lennél, akkor már necces...mert akkor nem biztos hogy olyan ütemben gyógyulnál, mint kéne.


De mivel nem vagy, ezért no para...már ez is tök jó eredmény :-)!


Hajrá, csak így tovább :-D!

2014. jún. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!