Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Leeshet nagyon a vércukorszint...

Leeshet nagyon a vércukorszint a paleo diéta elkezdésének első heteiben?

Figyelt kérdés
2014. aug. 4. 14:29
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Tehát annyira, hogy hypoglikémia alakuljon ki?
2014. aug. 4. 14:33
 2/19 anonim ***** válasza:
igen
2014. aug. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
És ez változni fog? Alapvetően nem vagyok cukorbeteg, akkor is fent állí a veszélye a dolgonak?
2014. aug. 4. 14:43
 4/19 anonim ***** válasza:
Állítólag hozzászokik a szervezet. Persze, hogy előfordulhat, hiszen kb. semmi szénhidrátot nem viszel be.
2014. aug. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

A "semmi szénhidrátot nem viszel be" csak akkor játszik, ha gyümölcsöt sem eszik a kérdező.


De egyébként igen, előfordulhat, mert a zöldségekből nem bírsz olyan nagy mennyiséget elfogyasztani, ami megfelelő mennyiségű szénhidrátot biztosítson a szervezetednek, a gyümölcsökből meg nagyon gyorsan felmegy, és utána leesik a vércukorszint.

2014. aug. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Annyira nem jelentkeznek rajtam a tünetek, csak kicsit kókadt vagyok, bár ez lehet az idő is. Az első két nap majd éhen haltam, égett a gyomrom is szerintem, tegnap és ma jobb volt, már nme vagyok farkas éhes. Csak kicsit tartok tőle, hogy mi van ha... :D.

A mai menüm:

Paradicsom, paprika, magvas kenyérke, padlizsánkrém

1 alma

Ebédre töltöttképoszta (egyelőre a fejérrizsel még megengedőbb vagyok)

Estére halat tervezek.

Szoktam szotyit enni, meg mazsit néha, bár már annyira nem hiányzik, hogy nem vagyok olyan éhes.

Tegnap voltam kocogni, nem megerőltetően, olyan 30-40 perc körül, sétával fűszerezve, és gyongének éreztem kicsit magam .. bár lehet, hogy csak beképzelgés xD

2014. aug. 4. 15:19
 7/19 Andizsuzsi ***** válasza:
sem a magvas kenyérke, sem a fehér rizs nem paleo, tehát attól nem eshetett le a vércukor szinted. Az éhségtől igen. A paleo nem egyenlő az éhezéssel.
2014. aug. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

De a tökmag/lenmagliszt kenyér, kókuszzsírral mért nem paleo? :o Magam sütöttem, minden ami benne van paleo termék, na jó a só nem :D

A rizst tudom, elvileg még zabpelyhet akartam benthagyni, de az nagyon nem tetszik a gyomromnak xD

2014. aug. 4. 18:30
 9/19 Andizsuzsi ***** válasza:
bocs, nekem a magvas kenyérkéről más jutott az eszembe. Ezzel együtt szerintem keveset eszel.
2014. aug. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
De mivel lehetne még kiegészíteni? Több zöldség, gyümi?
2014. aug. 4. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!