Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Szerintetek ez sok egy napra?

Szerintetek ez sok egy napra?

Figyelt kérdés

Nem nagyon szoktam paleo kenyeret enni, de holnap muszály lesz,mert nem leszek itthon egész nap,és olyan ételt kell vinnem,ami nem romlandó. Szóval:

Reggeli: 1 alma+ 1 körte

Ebéd: 2 paleo szendvics (1=tenyér nagyságú,lenmaglisztből,és tojásból. benne szalonna,paprika)

Uzsi: 1 szelet tenyér nagyságú hal céklával, ubival.

Vacsi: zöldségsaláta (saláta,paprika,paradicsom,ubi,hagyma)


2014. aug. 20. 21:26
 1/10 A kérdező kommentje:
16/L, 170cm 58kg
2014. aug. 20. 21:26
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem sok.

Esetleg reggelire ehetnél egy jó kis zöldséges rántottát ilyen kenyérrel, mert laktatna.

Aztán tudnál vinni tízóraira gyümölcsöt, olajos magvakat, diákcsemegét is, így nem leszel éhes délutánra.

2014. aug. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mindenképp vinnék szendvicset, mert egésznap (d.u. 3ig) dolgozni fogok a mezőn,szóval ebédre kell valami laktató munka közben. És a hús stb. megromlik sajnos..De köszi! Lehet reggelire megeszek egy rántottát inkább gyümölcsök helyett.
2014. aug. 20. 21:53
 4/10 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Ha mezőn dolgozol, akkor meg főleg vigyél, kell az energia.

Kolbászt, szalámit is tehetsz a szendvicsek közé.

Esetleg konzerv vagdalt, tonhal konzerv lehet még jó, 1-1 napra beleférne.

2014. aug. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne viccelj, ez egyáltalán nem sok. Egyed nyugodtan.
2014. aug. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Andizsuzsi ***** válasza:
A paleo nem az éhezésről szól, ez pedig nagyon kevés, főleg, ha fizikai munkát végzel.
2014. aug. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is ez nagyon kevés, amit felsoroltál.


A főtt tojás, sűlt hús nem romplik meg egyáltalán 1 nap alatt. Én azt szoktam vinni és nyers zöldségeket, ha "elvitelre" kell kaja...

2014. aug. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem kopogna a szemem ennyitől... Én nem bízok semmit a véletlenre, ilyenkor viszek legalább egy fél tepsi paleo sós muffint :D

Egyszer rántottafélét vittem, csak volt benne pár deka mandula, az nagyon finom és remek volt dobozból hidegen, zöldségekkel. A főtt tojás is kibír pár órát még melegben is, szobahőmérsékleten héjában pedig nagyon sok napot.

A főtt, sült hús romlását nem ismerem, de a füstölt húsok nyilván kibírnak még sokkal több időt is, mint reggeltől akár estig :)


Ha itthonról megyek el egész napra s nem ehetek rendes főtt ételt, akkor a reggelim mindenképpen minimum egy rántotta, mostanság lecsós jellegű. A kis gyümölcs után csak hamar megéheznék s nem is ad elég tápanyagot...

2014. aug. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
ez a mennyiség még arra se elég hogy életben maradj
2014. aug. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
vagy maximum arra elég
2014. aug. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!