Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Igy ilyen etrenddel mennyi...

Igy ilyen etrenddel mennyi ido alatt tudok lefogyni? Sokat eszek?

Figyelt kérdés

Paleos vagyok.

Ma reggelire kolbaszos hagymas rantottat ettem ettem melle 1 banant

Ebedre kelkaposzta fozeleket krumpli nelkul kokusz olajon, es kokusz liszttel suritve.

Vacsira csinaltam banan fagyit csinaltam. ( lefagyasztottam a banant es ennyi)

Ez jo etrend?

Igy mennyi ido alatt fogyok le?

19/l


2015. máj. 15. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez jó.


Bár nem írtad mennyi kolbászt, tojást ettél, és kalóriadeficit paleóban is kell fogyáshoz.


Bár alacsony inzulinszinttel (amit egy jó paleó étrend biztosít) sokkal könnyebb a kalóriadeficitet, egészséges anyagcserét tartani.

2015. máj. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

2 Tojast meg egy nagyon pici kolbaszt :))

Tehat nem volt sok.

Igen probalok arra figyelni hogy 1200 alatt maradjak..

Remelem osszejott ma

Bar a banannal rezeg a lec mert nem tudom mennyit ettem belole mivel fagyasztva volt.

Koszi a valaszt! :)

2015. máj. 15. 17:43
 3/4 anonim ***** válasza:
1200 kcal körüli étrend, ha a banán az össz. cukorforrás akkor eléggé diétás :)
2015. máj. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vigyázz azért a fehérjére... Nem tudom, mekkora lehetett a kolbász, 2 tojás az elég kevés. A fagyasztott banánt is le lehet mérni, én szoktam, de nekem komoly szénhidrátlimitem van.

A kókuszliszt jó a főzelékbe? Sosem próbáltam, nálunk mindig szezámmagrántás van, az kellemes.

Jókat ettél :) Csak kevesellem azt a részt, ami nem banán. De az egész is igen kevés, remélem, Te bírod. Mik a méreteid? Honnan tudjuk, hogy mikorra fogysz le (ezt amúgysem fogjuk tudni), ha fogalmunk sincs a súlyfölösleged mértékéről? :)

2015. máj. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!