Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Ketósok! Megehetek néha egy...

Ketósok! Megehetek néha egy fagyit, ha az 20-25 g ch-t tartalmaz, ami bőven belefér a szénhidrátkeretbe?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert ebből a 20-25 g ch-ból a nagyja része valszeg egyszerű szénhidrát, és nem szeretném ha bezavarna diétámba.
2016. ápr. 9. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Annyira nem értek a ketohoz, de szerintem ennyi cukor hirtelen megdobja az inzulint és ezzel kiesel.
2016. ápr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jókat kérdezel... Én ezt már túlzásnak tartom, pont a hirtelen sok cukor miatt. Nem mindegy, hogy 25g ch-t karfiolból, tojásból, dióból...etc. viszed-e be szépen elosztva vagy hirtelen egyben cukorból, ebben biztos vagyok.


Szerintem itt neked kell döntened, hogy mi fontos neked.

Ha komolyan gondolod a ketót s még nem vagy zsíradaptált, ne kockáztass. Ha már az vagy, akkor maximum kiesel a ketózisból pár órára, nagy dolog. Ha utána lenyomsz egy rendes edzést, akkor főleg minimalizálod a "károkat", persze a fagyi anyagának a kis negatív hatása megmarad, hisz megetted.

Egyeseket napi 25g ch eleve kivisz a ketózisból, de a legtöbbünket azért nem. Viszont ilyen formában már bizonyára más a helyzet.

2016. ápr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
miaz hogy kettóóó? :D
2016. ápr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!